Teresa Lipowska przyznała, że jej pierwsze małżeństwo nie należało do udanych. Aktorka szczerze opowiedziała o związku z Aleksandrem Lipowskim, operatorem, którego poznała w szkole filmowej. Okazało się, że pierwszy mąż wyrzucił aktorkę z domu. – Znudziłam mu się – opowiada gwiazda M jak miłość w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Jak się okazało, Lipowski był bardzo kochliwy, później miał jeszcze 5 żon.

Gwiazda M jak miłość zdecydowała się przywołać wspomnienia z przeszłości i opowiedzieć o swoim pierwszym małżeństwie. Jak się okazało, nie należało ono do udanych, z wielu powodów. Mieszkanie u teściowej, zdrady, w końcu Teresa Lipowska została wyrzucona z domu. 

Teresa Lipowska opowiedziała o pierwszym małżeństwie

Aktorka przez wiele lat nie wspominała o swoim pierwszym mężu. Zawsze w wywiadach opowiadała o swoim drugim małżeństwie z Tomaszem Zawilskim, którego nazywała miłością swojego życia. Z mężczyzną spędziła niemalże 50 lat. Ukochany zmarł w 2006 roku.

Super Express przywołał jednak rozmowę aktorki z dziennikarzem Krzysztofem Ibiszem, podczas której Lipowska pierwszy raz opowiedziała o swoim pierwszym mężu. Była to gorąca miłość, która bardzo szybko zgasła, przynajmniej ze strony Aleksandra Lipowskiego.

Para poznała się w łódzkiej filmówce. Okazuje się, że to Aleksander Lipowski długo zabiegał o względy aktorki. Gwiazda tak wspomina początki tej znajomości:

– Zakochałam się w nim na zabój. Kiedy byłam na ostatnim roku, postanowiliśmy się pobrać. Poszłam do ślubu jako dziewica, jemu ofiarowałam swój wianek… – przyznała szczerze aktorka.

Po ślubie Teresa i jej mąż zamieszkali u jego matki. Okazało się, że było to prawdziwe wyzwanie, ponieważ teściowa nie należała do najłatwiejszych osób, krytykowała każdy ruch synowej, nie znosiła sprzeciwu. 

  1. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  2. Mamy potwierdzenie, rząd przedłużył uciążliwy zakaz dla wielu Polaków. Przykre informacje
  3. Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył

Teresa Lipowska wyrzucona z domu przez pierwszego męża

Aktorka szybko dowiedziała się o zdradach swojego męża, który spotykał się z wieloma kobietami. Po latach tak podsumowała tę znajomość:

– Znudziłam mu się. Później zorientowałam się, że jemu po prostu wystarczała miłość na krótko. Po mnie miał jeszcze pięć żon – cytuje wypowiedź aktorki SE.

Niedługo później aktorka została całkiem sama i to bez mieszkania. Lokum pierwszy mąż pozbawił ją podstępem:

– Potem stwierdził, że musimy się wyprowadzić i oddać mieszkanie. Ja się wyprowadziłam, a on tam został… Czyli tym sposobem wyrzucił mnie z mieszkania – wspomina rozgoryczona gwiazda.

Jak podaje SE, Teresa Lipowska skontaktowała się tylko raz po rozwodzie, z byłym mężem, tuż po śmierci ukochanego Tomasza Zawilskiego. Nigdy jednak się z nim nie zobaczyła, nie zdecydowała się także zadać nurtującego ją pytania: dlaczego wtedy ją zostawił? Aleksander Lipowski zmarł w 2014 roku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Teresa Lipowska
fot. kadr z filmu „M jak miłość”

Aktorka do tej pory w mediach nie wspominała o traumatycznych przeżyciach z pierwszego małżeństwa. 

teresa lipowska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Tomasz Zawilski zmarł w 2006 roku. Teresa Lipowska była małżeństwem z ukochanym aż 43 lata.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Co tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobieta
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Właśnie usunięto go z Top Model. Wcześniej Dominic D’Angelica pokazywał fotki ze zwierzakami
  7. Justyna Żyła po raz pierwszy pokazała swojego nowego chłopaka. Cała zagadka się wyjaśniła. Piotr Żyła padnie z zazdrości?( (FOTO)

Źródło: se.pl

 

 

Poprzedni artykułKinga Rusin ukarana, policjanci wlepili jej mandat. Nie miała nic na swoją obronę
Następny artykułKomarenko o obowiązkowych szczepieniach: „To byłby eksperyment medyczny na żywym organizmie”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl