Teściowa tego mężczyzny sprawiła, że jego serce rozpadło się na tysiące kawałków. Pewnej nocy wszedł do kuchni i zastał tam mamę swojej ukochanej żony. Był w takim szoku, że zdołał tylko zrobić jej zdjęcie. Potem zdjęcie opublikował w sieci. 

Związek małżeński swoim ogromnym uczuciem łączy dwie rodziny. Nie zawsze muszą się one ze sobą zgadzać. W wielu przypadkach najbliżsi potrafią jednak wiele znieść, by zapewnić ukochanym spokój i szczęście. Pewien mężczyzna postanowił podzielić się historią, w której to jego teściowa gra pierwsze skrzypce.

Teściowa od początku nie przypadła mu do gustu

Scott od samego początku niezbyt przepadał za swoją teściową. Tolerował ją jedynie ze względu na jego żonę, której nie chciał sprawiać przykrości swoim złym nastawieniem do bliskiej jej osoby. Sytuacja całkowicie się zmieniła, kiedy po 7 latach małżeństwa ukochana mężczyzny zachorowała na białaczkę.

Od tego czasu jego nastawienie do teściowej całkowicie się zmieniło. Na swoich mediach społecznościowych postanowił napisać o tym, jak dobrą i troskliwą osobą jest mam jego żony.

Na początku, Scott zaznaczył, że jego teściowa, Sharon, nauczyła go wielu ważnych rzeczy. Przyznaje, że od początku nie przepadał za matką jego żony, ponieważ wydawała mu się wyjątkowo apodyktyczna. Wiedział jednak, że kobieta jest bardzo ważna dla miłości jego życia, dlatego starał się ją akceptować. Dopiero po 7 latach, kiedy jego 30-letnia ukochana poważnie zachorowała, popatrzył na teściową w inny sposób. 

-Gdy żona zachorowała na białaczkę, lekarze dawali jej zaledwie 10% szans na to, że przeżyje kolejny rok. Kiedy nasz świat się zawalił, Sharon podjęła decyzję o wprowadzeniu się do nas. Opiekę nad moją żoną uważała za rolę, dla której się urodziła.  

Zastał teściową w kuchni nad ranem

W dalszej części wpisu Scott przyznaje, że teściowa przez ponad 2 lata robiła większość zakupów, gotowała posiłki, a nawet sprzątała. Nigdy nie miała problemu z zawiezieniem jego żony do lekarza, podawaniem jej tabletek, czy też pilnowaniem domu

-Nie przestała ani na chwilę opiekować się swoją córką, nawet wtedy, kiedy u niej samej zdiagnozowano raka. Była zawsze dla nas, dla mojej żony i dla mnie, nawet kiedy sama przechodziła chemioterapię.- ze wzruszeniem opisuje sytuację Scott.

Mężczyzną załączył fotografię, na której widać teściową siedzącą w kuchni. Schorowana staruszka ma wygoloną po chemioterapii głowę i kryje twarz w dłoniach. 

-To jest właśnie wielkość, moi drodzy. Czekanie na tysięczną owsiankę dla chorej córki, pomimo że sama straciła włosy w wyniku chemioterapii. Nie patrząc na własną chorobę, nie miała zamiaru przestać się opiekować moją żoną.

Scott przyznaje, że ciężka sytuacja pomogła mu inaczej spojrzeć na Sharon. Nie ukrywa również, jak bardzo jest jej wdzięczny za to wszystko, co robi dla jego ukochanej. Ta piękna historia pokazuje, że najlepiej poznajemy się na ludziach w momencie, kiedy musimy zmierzyć się z trudnościami życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa
inspiremore.com

Pomimo swojej choroby, teściowa nie opuszczała na krok swojej córki.

teściowa
unsplash.com/@creativegangsters

Dopiero choroba ukochanej sprawiła, że mężczyzna zmienił nastawienie do swojej teściowej.

teściowa
pixabay.com, silviarita

Ta historia pokazuje, jak silna jest więź między rodzicami, a dziećmi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Miała tylko 32 lata
  3. Zamężna nauczycielka miała romans z uczniami. Wykorzystała co najmniej 5 nieletnich
  4. Babcia została wezwana do sądu. Zadano jej jedno pytanie, a odpowiedź staruszki zawstydziła wszystkich na sali
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

źródło: inspiremore.com

Poprzedni artykułPies miał zostać uśpiony tylko przez swój wygląd. Nikt nie chciał dać mu domu
Następny artykułNatalia Kukulska w kultowej świątecznej piosence Coca-Cola „Coraz bliżej Święta” 
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.