Teściowa zrobiła coś, co sprawiło, że otworzyły się stare rany. Trudno wyobrazić sobie, co musiała czuć ta para, kiedy zobaczyli, co im przyniosła. Olga miała ochotę wybuchnąć płaczem, kiedy zobaczyła, co matka jego ukochanego uznała za świetny prezent dla nich. Marek aż zbladł. Ta sytuacja do końca zniszczyła harmonię, nad której zbudowaniem tak ciężko pracowali. 

— Dalej ciężko mi o tym rozmawiać. To, co zrobiła teściowa, sprawiło, że byliśmy zmuszeni wrócić do tematów, których nie zamierzaliśmy się tykać przez następne lata. To naprawdę przerażające, jak jedna chwila może człowiekowi zniszczyć spokój ducha, na który się tak ciężko pracowało — opowiada Olga. 

Teściowa wywróciła ich życie do góry nogami

O tym, że nie mogą mieć dzieci, Olga i Marek dowiedzieli się niedługo po ślubie. O dziecko starali się już od kilku lat i zaczęli powoli tracić nadzieję. Kiedy lekarz powiedział kobiecie, że jest bezpłodna, długo nie potrafiła przyjąć do siebie tej wiadomości. Marek również był załamany niemożnością posiadania dzieci, ale kobieta była w dużo gorszym stanie. 

teściowa
unsplash.com

Olga wciąż cierpi z powodu swojej bezpłodności. 

Ten temat na długo stał się zupełnym tabu w ich domu. Olga nie chciała nawet o tym myśleć, a tym bardziej rozmawiać. Marek bał się poruszyć tematu — żona reagowała na to bardzo źle. W ten sposób żyli ponad dwa lata. Dopóki na trzecią rocznicę ich ślubu nie odwiedziła ich teściowa Olgi. 

Zostali okropnie zranieni

Mama Marka przyniosła im prezent. Byłoby to bardzo miłe, gdyby nie to, że kobieta dała im… ubranka dla dzieci. — Kochani, no bo już czas, żebym te wnuki miała, prawda? — powiedziała teściowa. Małżeństwo nie powiedziało jej o kłopotach, jakie przeżywają. Te słowa jednak i tak zabolały. 

Olga mówi, że chociaż bolesne, były jej chyba potrzebne. — Kiedy mama to powiedziała, przez kilka dni nic tylko płakałam. Ale to był jakiś bodziec. To, że ja nie mogę zajść w ciążę to nie koniec świata. Zaczniemy teraz z Markiem zastanawiać się nad in vitro… Albo może adopcją. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa
unsplash.com

Para obiecała sobie, że zawsze będą się wspierać.

teściowa
unsplash.com

Razem przetrwają wszystko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułFryzury, które podobają się chłopakom. Uwiedź go bujną czupryną
Następny artykułOwczarek bawi się z małym chłopcem w berka. Rodzice wszystko nagrali
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego