Teściowa często jest najbardziej podejrzliwą osobą wobec swojego zięcia. Pewna kobieta na tyle nie ufała swojemu zięciowi, że zainstalowała kamerę w jego domu. Dzięki temu zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną. Nie mogła uwierzyć w to, czego się dowiedziała!

Teściowa od wielu lat nie mogła przekonać się do wybranka swojej córki. Mężczyzna zawsze był nieco wycofany i dość oschły w stosunku do obcych. Gdy pewnego dnia przejeżdżała obok domu swoich dzieci, gdy nikogo nie powinno być w środku, zauważyła coś dziwnego. Zięć otworzył drzwi, a ze środka wychodziła 15-letnia sąsiadka. Co robiła z dorosłym mężczyzną?

Podejrzliwa teściowa

Kobieta była w szoku, widząc zięcia w towarzystwie 15-letniej dziewczyny. Nie wiedziała, jak ma o wszystkim powiedzieć najbliższym. Para miała 6-letnią córkę, a romans ojca z nastolatką z pewnością zniszczyłby jej dzieciństwo. Teściowa postanowiła dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami i podczas jednej z wizyt zainstalowała ukrytą kamerę.

Po kilku dniach teściowa odtworzyła nagranie. Zobaczyła, jak 15-latka kolejny raz odwiedza jej zięcia. Co działo się później? Kobieta nie mogła niczego zrozumieć. Najpierw dziewczyna i dużo starszy mężczyzna zaczęli tańczyć, a później… usiedli do stołu nad tajemniczymi notatkami. Niestety, na nagraniu nie było widać, co dokładnie znajduje się na kartkach.

Następnego dnia teściowa wpadła do domu zięcia i zrobiła awanturę. Wtedy poznała prawdę i chciała się zapaść pod ziemię! Okazało się, że zięć dawał młodej sąsiadce korepetycje w zamian za kilka lekcji tańca. Obiecał córce, że wystąpi z nią podczas szkolnego przedstawienia, a nie znał żadnych kroków. Co najważniejsze, jego żona o wszystkim wiedziała i była wściekła na matkę za zainstalowanie w jej domu ukrytej kamery!

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Jak żyć dobrze z teściową?

Aby dobrze żyć z teściową, zdaniem wielu osób, warto zadbać o odpowiednią odległość. Zdarza się, że matki z troski za bardzo ingerują w życie dorosłych dzieci, które potrzebują niezależności. Osoby, które mieszkają z rodzicami swoich połówek, często nie potrafią się z nimi dogadać, co wywołuje poważne konflikty.

W relacji z teściami dobrze na początku wyznaczyć granice, których wszyscy będą przestrzegać. Asertywność pozwoli dość szybko zasygnalizować, że nie będziemy robić czegoś kosztem własnych uczuć. Jeśli od początku będziemy głośno wypowiadać własne zdanie, damy znać, że chcemy żyć na własnych warunkach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa
Fot.pexels.com

Co ukrywał zięć?

teściowa
unsplash.com

Kobieta bardzo się zdziwiła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  4. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  5. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy
Poprzedni artykułHoroskop na weekend. Lwa i Byka czeka niezapomniane, a resztę?
Następny artykułIle zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP