Teściowa Ewy Chodakowskiej jest niebywale urodziwa. Trenerka postanowiła opublikować na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że obie panie żyją ze sobą w wyjątkowo dobrych relacjach. Fani zauważyli jeszcze jeen interesujący szczegół!

Niedawno Ewa Chodakowska opublikowała świąteczne zdjęcie, na którym pozuje z mężem i teściową. Jak się okazało, trenerka spędzi święta w rodzinnym gronie. To będzie dla niej wyjątkowy czas. Z tej okazji pokazała również swoją przepiękną teściową!

Teściowa Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska bardzo ceni sobie wartość, jaką jest rodzina. Z tego powodu wprost nie może doczekać się świąt Bożego Narodzenia. W tym roku w jej domu nie zabraknie nikogo, nawet teściowej trenerki, która, aby uczestniczyć w tym ważnym dniu, musiała pokonać wiele kilometrów. 

Chodakowska dodała na swojego Instagrama zdjęcie z mężem, a także jego mamą, Marianną. Internauci szybko zauważyli, że paie są do siebie bardzo podobne! Teściowa trenerki jest prawdziwą pięknością i wygląda na zdjęciu wspaniale. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że z teściową łączy ją wyjątkowa relacja. Obie panie darzą się ogromną miłością i szacunkiem. Trenerka jest bardzo szczęśliwa, że spędzą święta w pełnym, rodzinnym gronie.

– To był prawdziwy wyścig z czasem. Zdążyłam. Skończyłam ubierać choinkę na pięć minut przed przyjazdem mojej Greckiej Mameczki. Witaj, Manoula mou, w Polsce. To będą wyjątkowe święta. Sobota — kierunek SANOK.- napisała na Instagramie.

Sanok jest rodzinnym miastem Ewy Chodakowskiej. To właśnie tam uda się w tym roku trenerka, wraz z najbliższymi. Gościć będą ich rodzice trenerki, którzy zrobią wszystko, by zapewnić im niezapomniane chwile.

Jak przebiegła podróż teściowej do Polski?

Ewa Chodakowska wspomina, że jej teściowa przeżyła podróż do Polski bardzo nerwowo. Powodem tego jest fakt, że kobieta panicznie boi się latać samolotem. Na co dzień mieszka ona w Grecji i właśnie z tego powodu bardzo rzadko odwiedza swoje dzieci w Warszawie. Rodzina postanowiła, że nie zostawi ją w trudnej sytuacji.

– Wysłałam Lelo do Aten… Poleciał po swoją Mamę. Tam i z powrotem. Tym razem zabieramy Mariannę do Sanoka na święta. Chcę, żeby doświadczyła magii naszych rodzinnych, tradycyjnych, polskich Świąt Bożego Narodzenia – napisała Chodakowska.

Internauci byli ciekawi, jak rodzina będzie porozumiewać się podczas wigilijnej kolacji. Okazało się, że nie ma z tym żadnego problemu. W rodzinie Ewy Chodakowskiej język grecki znają jej dwie siostry, szwagier, a także tata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa
instagram.com/chodakowskaewa

Teściowa Chodakowskiej spędzi święta w rodzinnym mieście trenerki.

teściowa
instagram.com/chodakowskaewa

Widać, że Ewa Chodakowska nie może doczekać się świąt.

teściowa
instagram.com/chodakowskaewa

Dla rodziny Ewy Chodakowskiej to będzie niezapomniany czas.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Gwiazda „Klanu” doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  3. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  4. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  5. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy

źródło: plotek.pl

 

 

Poprzedni artykułDzielą ich 52 lata. On ma 19 lat, a jego ukochana 71. Rodzina jest zdruzgotana
Następny artykułGwiazda „M jak Miłość” ma interesującą przeszłość. Mało kto wie o jej dawnej pasji
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.