Teściowa potrafi być prawdziwym utrapieniem, jednak to, co odkryła pewna kobieta, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Od czasu, kiedy przypadkiem trafiła na prywatną korespondencję matki swojego męża, nie jest w stanie spojrzeć jej w oczy. Swoją historią postanowiła podzielić się na forum Kafeteria.  
 
Czasami mamy naszych drugich połówek naprawdę potrafią dać nam w kość. I choć niektórzy nazwaliby to uszczypliwym stereotypem, ciężko się z nim nie zgodzić. Teściowa, która spędza nam sen z powiek, to częsty temat postów na kobiecych grupach czy forach, gdzie coraz większe grono dziewczyn szuka zrozumienia i wsparcia. Tym razem, swoją historią postanowiła podzielić się Monika. Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od jednej wiadomości. 
 
 
Teściowa z piekła rodem
 
Teściowa potrafi być prawdziwym aniołem, ale niestety, niektóre (a także niektórzy) z nas trafiają na prawdziwe diablice. Monika w swoim wyznaniu na forum podkreśliła, że problemy z mamą męża ma od kiedy tylko weszła do ich rodziny. Z ust kobiety nierzadko padały przykre słowa czy drobne uszczypliwości w stronę Moniki, która nie mogła już dłużej tego znieść. 
 
 
Po rozmowie z małżonkiem wspólnie zdecydowali na rozluźnienie kontaktów z rodziną mężczyzny. Choć teściowa zaczęła nagle pałać miłością do swojej synowej, kobieta od razu wykryła w jej słowach nieszczere intencje. Gwoździem do trumny okazała się wiadomość, która ujawniła całą prawdę. 

Tajemnicza wiadomość

Jak mówi stare przysłowie: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Niestety, oczy Moniki wiadomość zobaczyły, a kobieta nie jest teraz w stanie patrzeć na matkę swojego męża. 

Wiadomo, cudzych korespondencji nie powinno się czytać, jednak pokusa bywa silniejsza od nas samych. Kiedy Monika i jej mąż nieoczekiwanie odwiedzili jego rodzinę, by zabrać kilka rzeczy, kobiecie ukazał się pozostawiony na blacie komputer z otwartym e-mailem. Ciekawość zwyciężyła i Monika szybko przeczytała jego zawartość. 

– Człowiek całe życie chuchał i dmuchał, a dziecko sobie wzięło byle kogo na żonę i jeszcze matkę ogląda od święta. Jak jej nie było, to zabrał mnie na zakupy, pojechał ze mną tu czy tam, a teraz go tylko na zdjęciach oglądam – napisała teściowa w wiadomości do swojej siostry. 

Kobieta nie ukrywa, że to, co przeczytała na długo zapadnie w jej pamięci. Choć pozostali użytkownicy forum uważają, że nie powinna brać tego do siebie i cieszyć się małżeństwem, może być to trudne. Co byście poradziły Monice? Jaka jest wasza teściowa?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa
Fot. canva.com

Czasami teściowa potrafi mieć bardzo zły wpływ na małżeństwo, szczególnie kiedy nie akceptuje swojej synowej. 

teściowa
Fot. bongkarn thanyakij, Pexels

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała. Postanowiła opisać swoją historię na forum i zasięgnąć rady u internautów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  3. Kasia Kowalska dziękuje wszystkim za wsparcie. Zdradziła, w jakim stanie jest jej córka
  4. Czy zakupy online są bezpieczne? Ekspert odpowiada, co powinno się robić z paczkami
  5. Randka na kwarantannie? Chłopak wymyślił genialny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułEmil Karewicz zmarł w wieku 97 lat. Mało kto wiedział o tajemnicach, które skrywał uwielbiany aktor
Następny artykułPokazali wyjątkowe zdjęcia ze ślubu w czasie pandemii. „To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.