Cezary Pazura stał się bohaterem komicznej sytuacji. Wszystko przez  podobieństwo do polityka, które teraz stało się jeszcze bardziej uderzające z powodu jednego mema. Nawet teściowa nie była w stanie go odróżnić od Donalda Tuska. Żona aktora opowiedziała o tym, co zrobiła jej mama. 

Media obiega fotografia popiersia Jana Pawła II, a internauci nie mogą się zdecydować, czy inspiracją dla rzeźby był Cezary Pazura, czy też Donald Tusk. Zarówno w młodych latach, jak i teraz w oczy rzuca się uderzające podobieństwo pomiędzy aktorem i politykiem.

Teraz Edyta Pazura opowiedziała o komiczniej sytuacji z udziałem męża i… swojej matki. Okazuje się, że nawet teściowa pomyliła swojego zięcia z przewodniczącym PO.

Cezary Pazura, czy Donald Tusk? Nawet teściowa nie potrafiła odróżnić zięcia od polityka

Nie da się ukryć, że aparycja obu panów jest do siebie zaskakująco zbliżona. Doceniono ten atut i Cezary Pazura miał okazję zagrać swojego „sobowtóra” w popularnym programie satyrycznym „Ucho prezesa”, który w pewnym momencie przeniesiono nawet na deski teatru.

Jak na ironię, aktora łączono kiedyś z partią Prawo i Sprawiedliwość, jednak filmowy „Nikoś Dyzma” zawsze podkreślał swoją apolityczność. W rozmowie z portalem dziennik.pl tłumaczył, że zwyczajnie „nie lubi polityków”, zaś w „Plejadzie”, że wcielając się w szefa opozycji, był zwykłym aktorem odgrywającym zwykłą rolę.

Mimo wszystko fakt pozostaje faktem. Zarówno na zdjęciach z młodości, jak i na obecnych aktor i polityk są do siebie bardzo podobni. Tak bardzo, że kiedy teściowa pierwszego zobaczyła na okładce zdjęcie Donalda Tuska, stwierdziła, że widzi… swojego zięcia.

Moja mama nawet kiedyś kupiła mi „Fakt” twierdząc, że na okładce jest „Czaro”,  a to był pan Donald – śmiała się Edyta Pazura, pokazując słynne już zdjęcie z popiersiem.

Okazuje się natomiast, że sam Cezary Pazura żadnego podobieństwa pomiędzy sobą a 5 lat starszym politykiem nie widzi.

Zawsze twierdziłam, że jest podobny do Tuska, a on mi nie wierzył – zdradziła żona aktora.

Zgadzacie się z nią?

Cezary Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
  2. Marta Manowska wydała poważne oświadczenie. Wszystko w związku z krytyką po ostatniej ramówce
  3. Co się stało z twarzą Sylwii Bomby? Zaskoczeni internauci: „Buzia zupełnie inna”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl