Test, który weryfikuje naszą spostrzegawczość na pierwszy rzut oka, wydaje się być jedynie kolorową grafiką. Obrazek jednakże kryje w sobie znacznie więcej, a mianowicie pośród kanap został ukryty pilot – odnajdź go, a już nic nigdy się przed Tobą nie ukryje. 90% ludzi nie jest w stanie tego zrobić!

Testy na spostrzegawczość cieszą się coraz większą popularnością wśród internautów. Szczególnie teraz, kiedy większość z nas izoluje się z powodu koronawirusa, jest to dobra forma zabawy.

Test, którego nie zdaje 90% osób

Test na spostrzegawczość to świetny sposób na pobudzenie naszych szarych komórek, zwłaszcza w czasie, kiedy wiele osób rozleniwiło się na kwarantannie. Na tym niepozornym rysunku znajdziesz pośród kanap pilota.

Pilot to jeden z tych przedmiotów, które nigdy nie znajdują się, kiedy tego potrzebujemy i często nazywa się to złośliwością rzeczy martwych. Niektórzy z nas szukają go pod kanapą, pod kocem, w innym pomieszczeniu i zazwyczaj dzieje się tak, że przedmiot znajduje się na widoku, a nieczęsto również i w naszej ręce. Znacie to? Ten test sprawi, że już żaden pilot nie będzie Ci straszny!

  1. Szukała jej cała Polska. Niestety, właśnie odnaleziono jej ciało obok domu
  2. Bagatelizowana choroba prowadzi do nagłego zatrzymania krążenia. Jakie są wczesne objawy zakrzepicy?

Znajdź pilot od telewizora

Test na spostrzegawczość to doskonałe ćwiczenie, które rozrusza najtęższe zakamarki mózgu i sprawi, że takie sytuacje odejdą w niepamięć.

Na rysunku poniżej znajdują się różne kanapy, a pośród nich został ukryty pilot. 90% ludzi nie jest w stanie go znaleźć. A ty? Najbardziej spostrzegawczym gratulujemy, a tym, którym się nie udało, spieszymy z rozwiązaniem testu. Zachęcamy Was również do dalszej pracy i rozwiązania testu dla geniuszy!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

test
Fot. plumbs.co.uk/

Przyjrzyj się dokładnie tej grafice, ale nie zjeżdżaj niżej, gdzie zdradzamy rozwiązanie zagadki.

test
Fot. plumbs.co.uk/

Udało Wam się?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choruje na nią Dowbor i Rusin, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy to m.in. niepozorne zmęczenie
  2. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  3. Łukasz Szumowski podarował żonie spektakularną posiadłość. Rezydencja robi piorunujące wrażenie
  4. Pilny komunikat popularnego banku. Możesz stracić wszystkie pieniądze, oszuści próbują okraść Polaków
  5. Nowy obowiązek wyposażenia samochodu. Wielu kierowców będzie niezadowolonych
  6. Milionowe długi, rozpacz i totalna nowość. Nadchodzi nowy sezon Kuchennych Rewolucji, wiemy czego się spodziewać

Źródło: chillizet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.