Test na spostrzegawczość to nie tylko sposób na sprawdzenie przenikliwości naszego umysłu, ale także metoda, dzięki której możemy go ćwiczyć. Przyjrzyj się dokładnie powyższej ilustracji. Potrafisz określić, który z trzech mężczyzn w pokoju jest szefem? Jak się okazuje, aż 80% osób nie jest w stanie wskazać poprawnej odpowiedzi. W tym przypadku zmysł obserwacji jest niezbędny.

Ten obrazek to prawdziwy test na spostrzegawczość, a według serwisu Dimajadid.net, który opublikował ilustrację przestawiającą biurową scenkę, również sposób na ćwiczenie naszego umysłu i odbierania bodźców, w świecie, w którym na co dzień doświadczamy szumu informacyjnego. Czy jesteś w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski, patrząc na grafikę? Sprawdź sam.

Test na spostrzegawczość

Na obrazku widzimy trzech mężczyzn, jednak tylko jeden z nich jest tu szefem. Potrafisz wskazać który? Choć z pozoru sprawa może wydawać się banalna, zwróć uwagę na wszystkie szczegóły i pamiętaj, aż 80% osób nie jest w stanie wskazać poprawnej odpowiedzi. Zdasz ten test?

Jak się okazuje, w pokoju znajduje się mnóstwo podpowiedzi, które pomogą wskazać nam poprawną odpowiedź. Wystarczy tylko… wykazać się ponadprzeciętną spostrzegawczością! 

  1. Wprowadzono nowy zakaz, dotknie tysiące młodych osób w całej Polsce. Nie spodziewali się podobnej decyzji
  2. Prawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć
  3. Polska zamknie granice? Premier Morawiecki nie pozostawił wątpliwości

Kto jest szefem?

Mężczyzna numer 1, 2 a może 3? Który z nich jest szefem? Jeżeli już masz swój typ, sprawdź, czy aby na pewno się nie mylisz. 

Czy mężczyzna numer 1 jest szefem? Mężczyzna numer jeden nie jest szefem. Wystarczy, że bliżej mu się przyjrzysz. Ma dokładnie zapiętą marynarkę, a więc najprawdopodobniej przyszedł z zewnątrz. Widać, że na co dzień nie porusza się po tym samym biurze.

Mężczyzna numer dwa, mimo że wygląda, jakby był u siebie i ma niezwykle nonszalancką pozę, również nie jest szefem. Dlaczego? Siedzi na nie tym miejscu. Jak widzisz, fotel szefa jest pusty, ale wisi na nim marynarka, a więc szef musiał ją zdjąć. Teraz już wszystko jest jasne, szef to mężczyzna numer 3.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

test
Fot. dimajadid.net

Ten obrazek to prawdziwy test na spostrzegawczość. Koniecznie pokaż go znajomym i zapytaj, kto ich zdaniem jest tu szefem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliony Polaków odetchną z ulgą. Jest informacja na temat kolejnych obostrzeń
  2. Pilny apel PKP do wszystkich pasażerów. Ogromne zmiany nie tylko na 1 listopada
  3. Kaja Godek o aborcji po gwałcie: „ufam, że ten przepis też zostanie zniesiony”
  4. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z wypadku. Złamany nos i opuchnięta twarz
  5. Minister Edukacji powiedział, ile będzie trwać nauka zdalna, wielu rodziców może nie być zadowolonych
  6. Akcja CBA nie wystarczyła, uzbrojeni agenci w domu Giertychów. Nieoczekiwany zwrot akcji
  7. Fatalna sytuacja. Ogromna zmiana w robieniu zakupów w Lidlu, jest komunikat

źródło: papilot.pl

 

Poprzedni artykuł”Myślałam, że tacy nie umierają”. Niestety, rodzina wybitnej Polki przekazała smutną wiadomość
Następny artykułKoniec ”Tańca z gwiazdami”, widzowie wybrali zwycięską parę. Emocje sięgnęły zenitu, kto się spodziewał?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.