Test obrazkowy to jedna z popularniejszych metod dotarcia do naszej podświadomości. Tym razem możecie poznać nie tylko wasz typ osobowości, lecz także głęboko ukryte pragnienia. Koniecznie zjedźcie na sam dół artykułu, by w pierwszej kolejności obejrzeć obrazek. Liczy się tylko to, co zobaczycie na pierwszy rzut oka. Nie przyglądajcie się za długo.

Test obrazkowy to częsta metoda badań psychologicznych, która pozwala nam określić m.in. to, jakim człowiekiem jesteśmy, czym kierujemy się w życiu i co jest dla nas ważne. Co zobaczyliście przy pierwszym zerknięciu na obrazek poniżej?

Test – zobaczyłam/em drzewa

Drzewa symbolizują m.in. pewną stałość, spokój i majestat. Jeżeli to je zobaczyłeś przy pierwszym szybkim spojrzeniu, oznacza to, że jesteś osobą wysoce zrównoważoną, ceniącą spokój i kontemplującą życie w każdym jego aspekcie.

Twoje ukryte pragnienia to możliwość poznawania i doświadczania świata w każdym jego wydaniu. Podróże sprawiają, że czujesz się wolnym i spełnionym człowiekiem. Doceniasz piękno tkwiące w detalach i z pozoru nieistotnych zjawiskach.

 1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
 2. Rzecznik ministerstwa zdrowia ujawnił, co stanie się w weekend. Niepokojące słowa
 3. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej „dudowe” przejdzie ci koło nosa

Test – zobaczyłam/em tygrysa

Tygrys jest symbolem odwagi, potęgi i skuteczności. Jeśli to właśnie jego zobaczyłeś w pierwszej kolejności, oznacza to, że jesteś osobą zdecydowaną, stanowczą i nie bojącą się ryzyka. Lubisz adrenalinę i niewiele jest cię w stanie ugiąć.

Choć jesteś wysoce samowystarczalnym i raczej optymistycznym człowiekiem, twoim ukrytym pragnieniem jest potrzeba zrozumienia i posiadanie kogoś, z kim będziesz mógł się podzielić nawet największymi troskami.

Po inny test o podobnym charakterze odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
fot. APA – American Psychiatric Association, za pośrednictwem portalu portal.abczdrowie.pl

Co zobaczyliście jako pierwsze?

ZOBACZ TEŻ:

 1. O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny los
 2. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje
 3. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
 4. 500 plus w formie bonu? Prezes ZUS komentuje
 5. Po wakacjach Polaków czekają ogromne zmiany. Minister potwierdza
 6. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
 7. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały
 8. Dziennikarze na tropie ogromnej afery wyborczej. Zakonnice z Domu Opieki mogły wypełniać karty za podopiecznych, 100% poparcia uzyskał tam Andrzej Duda
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: portal.abczdrowie.pl

Poprzedni artykułNie żyje gwiazda serialu na TVP. Ujawniono, co wpisano w akcie zgonu
Następny artykułNajgorsze informacje. Tragiczna śmierć wielkiej gwiazdy wstrząsnęła światem, fragmenty ciała znaleziono lodówce
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.