Test na spostrzegawczość to ulubiona rozrywka wielu z nas. Większość ludzi na tym obrazku widzi jedynie 4 gatunki zwierząt. Jak się okazuje, ci genialniejsi dostrzegą ich aż kilkanaście!

Test na spostrzegawczość to rysunek, na którym znajduje się na pozór kilka zwierząt. W kilka minut możemy wytężyć nasz umysł i poczuć ogromną satysfakcję, chyba że zagadka okaże się zbyt skomplikowana. Geniusze dojrzą aż kilkanaście zwierzaków!

Test na spostrzegawczość – ile widzisz zwierząt?

Autor tego rysunku postanowił zagrać na naszych zmysłach. Stworzył obrazek, na którym widać na pozór cztery gatunki zwierząt. Chodzi o to, byśmy pomyśleli, że zabawa jest godna wysiłku umysłowego przedszkolaka, tymczasem ci bystrzejsi potrafią dostrzec w rysunku kolejne rozwiązania!

Słoń, osioł, pies i kot to zwierzęta, które widzimy na pierwszy rzut oka. Postaraj się przyjrzeć dokładniej, by stwierdzić, ile tak naprawdę gatunków przedstawił autor – nie wszystkie są oczywiste. Okazuje się, że może być to aż kilkanaście zwierzaków!

  1. Kobieta wydała 200 tys. złotych na operacje plastyczne. Zmieniła w sobie wszystko, jak wam się podoba po?
  2. Szumowski szykuje kolejne ograniczenia. Chodzi o pracę, zwłaszcza służba zdrowia ma powody do radości

Ile zwierząt widzisz?

Test na spostrzegawczość to świetny pomysł na rozrywkę podczas kwarantanny. Warto popróbować swoich umiejętności, zwłaszcza w czasie, gdy komputer i telefon o wiele częściej zaprzątają nam uwagę.

Ilość czasu spędzonego przed ekranem komputera czy telefonu usypia naszą spostrzegawczość. Jesteśmy zmęczeni bodźcami wysyłanymi przez media, a nasza cierpliwość jest coraz mniejsza. Jeśli dasz sobie chwilę, będziesz zauważać kolejne i kolejne gatunki. Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
fot. onsizzle.com

Na pierwszy rzut oka widać tu cztery gatunki zwierząt. Nie zniechęcaj się i daj sobie czas, by znaleźć ich więcej.

test
fot. pexels.com/pixabay

Pomyśl tyle czasu, ile potrzebujesz.

test
fot.onsizzle.com

Na obrazku kryje się mnóstwo rodzajów zwierząt. Ile z nich zgadłaś?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  2. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  3. Ślub w czasach pandemii. Para młoda powiedziała sobie „tak” w kościele w Suwałkach
  4. Chcesz ściągnąć maseczkę, by puścić dymka? Mandaty wysokie, trudno o lepszą zachętę do zerwania z nałogiem
  5. Kotlety jajeczne z serem. Zastąpią mięso, a przepis jest bardzo prosty
  6. Poszli pod dom Kaczyńskiego i dokonali zdumiewającego odkrycia. Interweniujący policjanci nie wiedzieli, jak się zachować

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułKobieta wydała 200 tys. złotych na operacje plastyczne. Zmieniła w sobie wszystko, jak wam się podoba po?
Następny artykułOwczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.