Test, który weryfikuje naszą spostrzegawczość na pierwszy rzut oka, wydaje się być jedynie kolorową grafiką. Jednak pośród złudnie podobnych do siebie rzeczy, znajduje się intruz, który nie pasuje do całej reszty. Jak szybko tobie uda się znaleźć lizaka pośród lodów?  

Testy na spostrzegawczość cieszą się coraz większą popularnością wśród internautów. Szczególnie teraz, kiedy większość z nas, wolny czas spędza w czterech ścianach swojego mieszkania. Test na spostrzegawczość to świetny sposób, na pobudzenie naszych szarych komórek. Sprawdź się i poszukaj lizaka wśród pozostałych słodkości.

Test na spostrzegawczość 

Test, który pozwoli nam sprawdzić, jak bystry jest nasz wzrok, został stworzony przez węgierskiego rysownika Gergela Dudasa. Artysta inaczej zwany jest Dudolf i stworzył ciekawą książkę, która jest zbiorem kolorowych łamigłówek. Każda grafika to nie tylko barwny obrazek, ale także test na spostrzegawczość. Wśród podobnych do siebie przedmiotów zawsze znajduje się jeden, który różni się od reszty.

Autor niezwykle profesjonalne podchodzi do swoich projektów i odnalezienie intruza nigdy nie jest tak proste, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Gergel słynie z tego typu projektów. Swój wyjątkowy talent wykorzystuje do tworzenia pozornie nieskomplikowanych ilustracji, pośród których zawsze ukryty jest jakiś niepasujący szczegół. Finezja i kreatywność węgierskiego rysownika nie zna granic. 

  1. Nowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
  2. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim

Znajdź lizaka pośród lodów

Tym razem artysta zaproponował nam samą słodycz. Grafika pełna kolorowych lodów skrywa w sobie jeszcze inne łakocie. Pośród nich ukryty został lizak. Autor bardzo postarał się, aby rysunek był ciekawy, a wręcz zabawny. Kolorowe lody są uśmiechnięte, niektóre dość psotne, bo zaczepiają inne łakocie.

Czy wam udało się odnaleźć ukrytego lizaka? Najbardziej spostrzegawczym osobo gratulujemy bystrego wzroku, a tym mniej przenikliwym osobom spieszymy z rozwiązaniem testu. Poniżej znajduje się grafika z zaznaczoną odpowiedzią. Jeżeli lubicie rozwiązywać testy na spostrzegawczość, zachęcamy do naszych innych łamigłówek. 

Trudne? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Nie wszyscy są w stanie rozwiązać ten test na spostrzegawczość. 

test
instagram.com/thedudolf/?

Rozwiązanie zagadki nie jest proste. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
  2. Tragedia w Warszawie. Jedna osoba nie żyje, na miejsce jedzie prokurator
  3. Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
  4. Małgorzata Rozenek pokazała ciało po ciąży. Jedna rzecz nie daje jej spokoju, jest za duża
  5. Porażające sceny w McDonaldzie pod Warszawą. Ludzie byli roztrzęsieni

Źródło: radiozet.pl, instagram.com 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułWszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
Następny artykułWszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.