Test na spostrzegawczość, który tym razem dla was przygotowaliśmy, przejdą tylko nieliczni. Zaledwie 1% badanych osób jest w stanie znaleźć na fotografii ukrytego kota w mniej niż 10 sekund. Niektórzy podczas tego niebywałego zadania mogą stracić resztki cierpliwości, inni zaś szybko odnajdą czworonoga, co świadczy o ich dobrym oku. 

W sieci pojawił się kolejny test na spostrzegawczość, który cieszy się niezwykłą popularnością. Okazuje się jednak, że jego przejście wcale nie jest takie łatwe, jak wielu może przypuszczać. Tylko geniusze znajdą na zdjęciu kota w zaledwie kilka sekund. 

Test na spostrzegawczość

Test na spostrzegawczość to świetny sposób na pobudzenie naszych szarych komórek zwłaszcza po lockdownie spowodowanym epidemią koronawirusa, którą przyszło nam ostatnio przeżyć. Na zdjęciu poniżej znajdziesz kota, który bardzo sprytnie się schował. 

W tym przypadku liczy się cierpliwość i przenikliwy wzrok, ponieważ czworonóg ma dość intrygujące umaszczenie, które zdecydowania stapia się ze skalistym otoczeniem. Od samego patrzenia na obrazek aż kręci się w głowie. 

  1. Kobieta związała dziecko taśmą. Niewiarygodne sceny w prywatnym przedszkolu
  2. Dramatyczne wspomnienia gwiazdy „M jak miłość”. Długo ukrywane szczegóły poruszyły fanów

Znajdź kota na zdjęciu

Ten test na spostrzegawczość jest względnie trudny i wymaga dużej koncentracji. Na fotografii jest dużo skalistych elementów, które zaburzają ośrodek wzroku. Może to właśnie ty znajdziesz się w tym jednym procencie genialnych osób, które są w stanie znaleźć zwierzaka na zdjęciu?

Najbardziej spostrzegawczym osobom gratulujemy bystrego wzroku, a tym mniej przenikliwym spieszymy z rozwiązaniem testu. Całość możecie zobaczyć poniżej, a jeżeli to wyzwanie to dla Was za mało, to zapraszamy do kolejnego artykułu

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
Fot. twitter.com/FelidaeFund/

Spróbuj znaleźć na zdjęciu kota.

test
Fot. twitter.com/FelidaeFund/

To nic jeśli Ci się nie udało, test bowiem jest naprawdę trudny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Poinformowano właśnie, że nie żyje
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Źródło: twitter.com/FelidaeFund

Poprzedni artykułPrzykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
Następny artykułAndrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.