Test na spostrzegawczość rozbudzi cię o poranku bardziej niż kawa. O ile uda ci się go rozwiązać. Aż 70% osób, które próbują go rozgryźć, ostatecznie nie docierają do prawidłowego rozwiązania. Który kot pierwszy dojdzie do miski i napełni swój brzuszek? Sprawdź, czy tobie uda się znaleźć odpowiedź na to pytanie. 

W tym przypadku liczy się cierpliwość i przenikliwy wzrok. Trzeba naprawdę się skupić, aby rozwiązać ten test, który pozornie łatwy, w rzeczywistości może okazać się dość trudny. Aż 70% osób nie jest w stanie sobie z nim poradzić. 30% to geniusze, którzy docierają do prawidłowego rozwiązania. A ty, w której grupie jesteś? 

Test na spostrzegawczość 

Test na spostrzegawczość z uroczymi kociakami w roli głównej robi furorę w całym internecie. Droga do miski jest dość kręta, ale jeden z kotów powinien pokonać ją jako pierwszy. Po drodze do celu znajdują się jeszcze przedmioty, które mogą nieco rozproszyć naszego futrzaka.

Miska z mlekiem czy kolorowy kłębek mogą okazać się pokusą nie do odparcia. Jednak jak w przypadku każdego testu, ten również ma swoje rozwiązanie. Średni czas potrzebny do uzyskania prawidłowej odpowiedź wynosi 18 sekund. A Tobie ile zajmie doprowadzenie kociaka do miski? Stopery w dłoń i do dzieła!

  1. Tak wyglądał pogrzeb Ewy Żarskiej. Niewyobrażalnie smutne pożegnanie dziennikarki Polsatu
  2. Pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Jeśli dostałeś podobnego SMS-a, natychmiast go usuń
  3. Popularne leki wycofane ze sprzedaży. Masz któryś z nich w domu? Wyrzuć je

Rozwiązanie testu 

Rozwiązanie testu nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Na planszy widzimy 3 kotki oznaczone literami, A – czarny, B – szary i C – rudy. Nie wiedzieć czemu rudy kotek jest odwrócony do nas tyłem. Każdy futrzak, usytuowany jest przed wejściem do labiryntu. Po przejściu skomplikowanej ścieżki na zwycięzcę czeka miska z karmą.

Jeżeli lubisz tego typu testy na spostrzegawczość, nie możesz pominąć naszej innej propozycji. (ZOBACZ TEŻ: Zagadka tylko dla spostrzegawczych. W bałaganie ukryto niepasujący przedmiot, rekord wynosi 8 sekund)

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
fot. Naturesmenu.co.uk

Który kot będzie pierwszy?

test
fot. pexels.com/Lina Kivaka

Nie udało się? Odpowiadamy. Mimo tego, że dwa kotki wydają się być nieco bliżej celu, to pierwszym kotem, który dorwie się do miski, będzie ten najdalej usytuowany. Zatem mimo najodleglejszej linii startu, nagrodę otrzyma szary kot, oznaczony literką B. 

test
fot. Naturesmenu.co.uk

Miskę z karmą otrzyma szary kotek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 72-latka zabiła swojego brata, potem sama zginęła. Prokuratura ujawnia pierwsze szczegóły, wbijają w fotel
  2. Niewielu wie, że Kim Dzong Un ma troje dzieci. Wiadomo, czemu żadne nie może przejąć po nim władzy
  3. TVP przekazało nowe informacje dotyczące Kim Dzong Una. Jest apel władz Korei Południowej
  4. Dostałeś SMS od Poczty Polskiej? Nie klikaj w jedną rzecz, możesz stracić pieniądze
  5. Imieniny Andrzeja. Piękny wierszyk dla każdego solenizanta, niech wie, że o nim pamiętasz
  6. Jest opinia Sądu Najwyższego. „Zagrożenie dla bezpieczeństwa w ogromnej skali”

Źródło: chilizet.pl

 

Poprzedni artykułCzy mogę wyjechać na majówkę? Czy mogę zaprosić znajomych na girlla? Wiemy, co wolno, a czego nie
Następny artykułWiadomo już, ile może kosztować szczepionka na koronawirusa. Dużo więcej niż Europejczycy są w stanie zapłacić
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.