Test ciążowy wykonany przez kobietę jednoznacznie wykluczał ciążę. Jednak nieustannie towarzyszące jej objawy jak ból brzucha czy mdłości, wskazywały na coś zupełnie innego. Wizyty u specjalistów za każdym razem okazywały się jedynie stratą czasu. Dopiero gdy wykonała, aż 7 testów lekarze zainterweniowali. Prawda była wstrząsająca.

Ciąża jest specyficznym czasem w życiu kobiety, kiedy to w jej ciele zachodzą burzliwe zmiany. W początkowym okresie ciężarnym towarzyszą subiektywne objawy, które mogą zostać przypisane wielu innym schorzeniom. Płeć piękna przekonana jest, że istnieje coś takiego, jak matczyna intuicja. Pewna kobieta, która myślała, że jest w ciąży, po wykonaniu kolejnego testu poznała szokującą prawdę.

Test ciążowy pokazał negatywny wynik

25-letnia Louise zaczęła odczuwać silne bóle w dolnej części brzucha. Z każdym dniem stawały się one coraz bardziej uciążliwe, a w pewnym momencie zupełnie uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. Jej zaniepokojony mąż namówił ją, aby poszła do lekarza.

 
Test ciążowy
facebook.com @Louise Bryant

Louise podejrzewała, że może być w ciąży.

Przed wizytą zdecydowała się na wykonanie testu ciążowego. Wynik był negatywny. W trakcie wizyty u specjalisty poprosiła o wykonanie dodatkowego badania. Kolejny test ciążowy  jednoznacznie wykluczył ciążę. W międzyczasie objawy znacznie się pogorszyły, a ból brzucha, mdłości czy częste oddawanie moczu to tylko nieliczne z nich. Finalnie lekarze wykonali Louise aż 7 testów ciążowych, ale żaden z nich nie wskazywał na stan błogosławiony. 

Prawda okazała się wstrząsajaca

Lekarze, chcąc za wszelką cenę pomóc pacjentce, zdecydowali się na wykonanie badania ultrasonograficznego. Okazało się, że Louise zmaga się z nowotworem drugiego stopnia, o którym nie miała pojęcia. Potworniak dojrzały, ponieważ tak nazywa się schorzenie, to rzadki typ torbieli jajnika, który rozprzestrzenił się na żołądek i uciskał narządy wewnętrzne. Guz rozprzestrzenił się do tego stopnia, że lekarze mieli problem z jego usunięciem.

Całe szczęście trwający ponad 4 godziny zabieg zakończył się sukcesem, a życiu i płodności Louise nic nie zagraża. Gdyby nie jej intuicja, ta historia mogłaby skończyć się zupełnie inaczej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Test ciążowy
instagram.com @while_we.wait

Test ciążowy, jeden po drugim wychodził negatywny.

Test ciążowy
facebook.com @Louise Bryant

Całe szczęście lekarze w porę zdiagnozowali chorobę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Trzymali w ramionach martwe dziecko. Chwilę później wydarzył się prawdziwy cud
  3. Otylia Jędrzejczak po wypadku brata poważnie myślała o samobójstwie. „Nazywali mnie morderczynią”
  4. ”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułRodzina Anny Przybylskiej wspiera byłą partnerkę Jarosława Bieniuka. „Wierzymy, że przyszli rodzice osiągną kompromis”
Następny artykułWaldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.