Test ciążowy zrobiony przez mężczyznę dla żartu uratował mu życie. Nie spodziewał się takiego wyniku, jak to było możliwe? Kiedy dowiedział się, jaka może być przyczyna tego, co zobaczył, natychmiast poszedł do lekarza. Gdyby tego nie zrobił, jego życie mogłoby się przedwcześnie zakończyć.

Każdy z nas wpada chyba od czasu do czasu na pomysł, który nie jest specjalnie mądry, ale to tylko nieszkodliwa rozrywka. Ten mężczyzna nie mógł podejrzewać, co się stanie, kiedy w ramach żartu zrobił sobie test ciążowy. Na początku myślał, że to tylko pomyłka, ale Internauci podpowiedzieli mu, że może być to oznaką większego problemu. Tak też było.

Test ciążowy uratował życie mężczyzny

— Dobra, może to nie było najinteligentniejsze, co mogłem zrobić, ale po prostu wydało mi się śmieszne zrobić test ciążowy. Znalazłem jeden w łazience, mojej dziewczyny nie było akurat w mieszkaniu… Użyłem go zgodnie z instrukcją i, ku mojemu zdumieniu, zobaczyłem wynik pozytywny — opisał swoją historię na Reddicie

 

Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, ale założył, że test ciążowy musiał być wadliwy. Postanowił podzielić się swoją historią w Internecie, uważał, że to dobra puenta jego żartu. Jednak Internauci szybko uświadomili go, że prawda może być dużo mniej przyjemna. Przeraził się, kiedy przeczytał, co może mu grozić.

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Żart ocalił mu życie

W komentarzach pod jego postem ktoś zwrócił mu uwagę, że taki wynik może oznaczać poważny problem zdrowotny i że powinien jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Okazuje się, że pozytywny wynik testu ciążowego, może oznaczać raka jąder.

Jak to możliwe? Test ciążowy wykrywa hormon, który nazywa się gonadotropina kosmówkowa. Występuje on u kobiet w ciąży, ale również u mężczyzn cierpiących na tę chorobę. Taki właśnie był przypadek naszego bohatera. Na całe szczęście rak nie był zaawansowany i mężczyzna powróci do zdrowia. Gdyby nie ten niewinny dowcip, mogłoby się to skończyć dużo gorzej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test ciążowy
pixabay.com

Żart ocalił mu życie.

 
test ciążowy
pixabay.com

Takiego wyniku się nie spodziewał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
  4. Paweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
  5. Andrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

źródła: podaj.to

Poprzedni artykułMałgorzata Ostrowska-Królikowska niedługo przed tragedią spotkała się z Izabelą Trojanowską: „Mówiła, że z Pawłem coraz lepiej”
Następny artykułPrzez dwa lata salon skrywał tajemnicę. Gdy rozebrano sufit, mieszkańcy zamarli
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.