Test ciążowy robimy, kiedy chcemy sprawdzić, czy spodziewamy się dziecka. Tak postąpiła pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii, która zaobserwowała u siebie niecodzienne objawy, mogące wskazywać na błogosławiony stan. Test jednak wyszedł negatywny. Kolejne zlecone przez lekarza testy również potwierdziły, że kobieta nie jest w ciąży. Dopiero potem odkryli prawdę. Diagnoza, którą postawił lekarz, okazała się straszna!

Młoda kobieta, Louise Bryant zaobserwowała u siebie dziwne objawy, które bardzo ją zaniepokoiły. Lekarz, do którego się udała, zalecił zrobienie testów ciążowych, ponieważ podejrzewał, że może to być przyczyną problemów zdrowotnych kobiety. Każdy wykonany przez Louise test ciążowy okazał się negatywny. Dopiero potem lekarze odkryli prawdę, która okazała się straszna! Kobieta nie spodziewała się usłyszeć takiej diagnozy!

Test ciążowy wyszedł negatywny

Kobieta czuła ostre, przeszywające bóle w podbrzuszu, utrudniały jej wysiadanie z samochodu, czy nawet długotrwałe stanie. Louise zaczęły boleć plecy, traciła apetyt, musiała często korzystać z łazienki. Miała dziwne krwawienia, pomiędzy miesiączkami. Pomimo tego, iż nie czuła, że w jej ciele rozwija się dziecko, postanowiła, dla pewności wykonać test ciążowy, który wyszedł negatywnie, podobnie jak następne.

Kiedy udała się do lekarza, aby wyjaśnić przyczynę dokuczliwych objawów, ten również zalecił test ciążowy, ponieważ zaobserwował, że brzuch kobiety jest powiększony. Wszystkie testy wyszły negatywne, a Louise zrobiła ich aż 7! Kolejne badania, wykazały, co tak naprawdę dolega kobiecie. Diagnoza była straszna, Louise nie spodziewała się takiego obrotu spraw!

Diagnoza była przerażająca

Badania wykazały, że przyczyną tych anomalii zdrowotnych Louise był niedojrzały potworniak! Taki guz jajnika jest bardzo rzadki, u kobiety zaatakował jej brzuch i uciskał organy. Guz miał około 20 centymetrów, był ogromny! Operacja usuwania potworniaka trwała około 4 godzin i na szczęście zakończyła się powodzeniem. Pomimo usunięcia jajnika i jajowodu, kobieta nadal miała szansę zajść w ciążę. Dzisiaj ona i jej mąż są rodzicami zdrowej córeczki. 

Historia tej kobiety pokazuje, jak ważne jest, aby niezwłocznie udać się do lekarza, kiedy tylko zaobserwujemy jakiekolwiek nietypowe objawy!

test ciążowy
photo from: boredomtherapy.com

Kobieta nie spodziewała się, że usłyszy taką diagnozę!

test ciążowy
photo from: boredomtherapy.com

Guz był ogromny!

test ciążowy
photo from: boredomtherapy.com

Dzisiaj kobieta jest szczęśliwą mamą!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. Sklep przeżyje szturm
  2. Mąż powiedział jej, że muszą się rozstać. Podał powód, od razu zadzwoniła do księdza
  3. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  4. Znaki zodiaku, które nie są stworzone do życia w Polsce. Ciągnie ich w najdalsze zakątki świata, uwielbiają przygody
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Źródło: boredomtherapy.comlittlethings.com

Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska wspomina bliską osobę. Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach
Następny artykułEdyta Herbuś podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina się powiększyła
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.