The Odder Side: ubrania polskiej marki zyskują ogromną popularność! Niezwykła przyjaźń, pasja do mody oraz determinacja to fundament powstania sieci butików. Kim są założycielki marki? Gdzie możemy znaleźć ich projekty? Na jaki styl stawiają dziewczyny? Polska marka podbija świat!

Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek to dwie pełne pomysłów i inspiracji kobiety. Udowadniają, że prostota również może być zmysłowa. The Odder Side to miejsce, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że wspomniane projekty możemy dostrzec w stylizacjach wielu gwiazd i blogerek!

The Odder Side: ubrania dla każdej z nas!

Markę charakteryzują proste rozwiązania, które umiejętnie uwydatniają kobiece walory. Wycięcie na plecach, wiązana w talii koszula, sweterki odsłaniające ramiona to wyłącznie niektóre z rozwiązań. Założycielki podkreślają, że nie potrzeba wiele, by poczuć się kobieco, nie zapominając o wygodzie.

W wywiadzie udzielonym portalowi Noizz.pl dodają, iż podstawą ich projektów jest autentyzm i komfort: – Staramy się robić ubrania tak, aby wpływały na samopoczucie dziewczynmają być wygodne, ale też mają mieć charakter.

Gdzie znajduje się butik The Odder Side?

Butiki Justyny i Brygidy możemy odnaleźć nie tylko w Polsce, ale również za granicami kraju! Oprócz Wrocławia, Warszawy i Paryża stacjonarne sklepu znajdują się w Poznaniu, Wilnie, Düsseldorfie oraz Akwizgranie. O projektach z metką The Oddder Side robi się coraz głośniej. Dziewczyny nie zwalniają tempa!

Zobacz zdjęcia:

The Odder Side: ubrania
instagram.com @the_odderside

Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek to założycielki marki The Odder Side.

The Odder Side: ubrania
instagram.com @the_odderside

Ich projekty stworzone są dla kobiet, które lubią akcentować swój styl, jednocześnie stawiając na klasykę.

The Odder Side: ubrania
instagram.com @the_odderside

Wśród projektów dominują jednolite ubrania, bez zbędnych dodatków i nadruków.

The Odder Side: ubrania
instagram.com @the_odderside

Dla dziewczyn najważniejsze jest, by każdy, kto decyduje się na zakup ubrań marki The Odder Side, odczuwał wygodę ich noszenia.

The Odder Side ubrania
instagram.com @the_odderside

Projekty dedykowane są więc kobietom, które wychodzą z założenia, iż prostota również może wyglądać stylowo i zmysłowo.

Zobacz też:

  1. Jak odmłodzić się strojem? 10 zasad, które zawsze się sprawdzają
  2. Najmodniejsze okulary 2019. To właśnie te modele będą najbardziej pożądane!
  3. Sukienki dla pań po 50! Wyglądaj modnie i na czasie

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.