The Voice: Maja Kapłon ma za sobą kolejną poważną operację kręgosłupa. Dziewczyna walczy, by móc nadal śpiewać i po wielu latach nieustannych zmagań, w końcu prowadzić normalne życie. Mama wokalistki opublikowała w sieci filmik ze szpitala. Może być z niej naprawdę dumna.

Maja Kapłon to uczestniczka ósmej edycji The Voice of Poland. 25-latka dzięki niebywałemu talentowi i cudownej osobowości, doszła do samego finału. W programie wyznała, że urodziła się ze skrzywieniem kręgosłupa, a dzieciństwo spędziła w szpitalach. Łącznie przeszła aż 18 operacji. W ostatnim czasie jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. W internecie zorganizowano zbiórkę pieniędzy.

The Voice: Maja Kapłon przeszła operację 

W ostatnim czasie stan zdrowia uczestniczki ósmej edycji The Voice of Poland znacznie się pogorszył. 25-latka zmagała się z problemami z układem oddechowym, przez co śpiewanie wymagało od niej ogromnego wysiłku i przysparzało bólu, który w pewnym momencie stał się nie do zniesienia. Wokalistka w sieci zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Napisała, że potrzebuje aż 5 milionów złotych

Z całego serca proszę Was o pomoc. Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie– pisała wówczas wokalistka. 

Odzew przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Hojność internautów sprawiła, że udało jej się zebrać 2,9 miliona złotych. Kwota ta wystarczyła, by pokryć koszty leczenia. 

  1. Jedzenie, którego nie powinno się trzymać w lodówce. Wiele osób popełnia podobny błąd
  2. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  3. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Duma mama pokazała w sieci filmik 

Okazuje się, że Maja ma za sobą już pierwszą operację. Dumna mama opublikowała filmik ze szpitala. Na nagraniu widać, jak dziewczyna idzie, opierając się na balkoniku.

-Wczesny ranek był dla Majeczki bardzo ciężki, ale teraz, jak widać, jest całkiem dobrze. Dopiero w poniedziałek powiedzą nam, kiedy ostateczna operacja […] – napisała kobieta.

Maja na ten moment przechodzi badania płuc i serca, które wcześniej były ugniecione. Dodatkowo mama przekazuje uściski od swojej dzielnej córki.
-Maja Was ściska i mówi, że kocha – dodała szczęśliwa.

Redakcja Lelum trzyma mocno kciuki za zdrowie utalentowanej wokalistki! 

ZOBACZ ZDJĘCIE I NAGRANIE:

The Voice
screen z nagrania instagram @maja_kaplon

The Voice: Maja Kapłon dzięki zbiórce zdobyła pieniądze na operację. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją
  2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  3. Sklepowe półki świecą pustkami. Polacy w strachu przed koronawirusem wykupują jeden produkt
  4. Wpadka na Orłach. Nie wyczytano nazwiska jednego z laureatów
  5. Żona Norbiego potraktowana w przykry sposób. Muzyk komentuje sytuację
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułNiewielu wie, że psy mają 5 paranormalnych zdolności. Ostatnia jest wyjątkowo zaskakująca
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan popłakała się podczas wywiadu. Zapytano ją o Pawła Królikowskiego
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.