The Voice of Poland to uwielbiany przez Polaków program. Show budzące wiele emocji, w duchu artystycznej rywalizacji przyciągnęło przed ekran wielu widzów. Patrycja Markowska, wokalistka z jurorskiego składu zadeklarowała, że nigdy już nie wróci do pracy na planie programu.

The Voice of Poland to nadzieja dla wielu początkujących artystów. Wiele osób podchodzi do udziału w programie bardzo poważnie. Patrycja Markowska miała powody, by zdecydować, że nie wróci do show.

The Voice of Poland bez Patrycji Markowskiej

Popularne talent-show doczekało się w Polsce aż 10 edycji. W tym czasie mogliśmy poznać wielu artystów, dla których udział w programie był przepustką do popularności i realizowania swojego marzenia o zawodzie muzyka. Obecni w programie jurorzy dawali się poznać z zupełnie innej strony. Gdy ich rola zmieniała się z jurora w trenera, zaczynała na nich ciążyć prawdziwa odpowiedzialność. Patrycja Markowska nie chce do tego wracać.

Z założenia telewizyjne talent-show powinno być zabawą dla jego uczestników. Choć są to ogromne emocje, należy zachować odrobinę rozsądku. Patrycja Markowska w rozmowie z przeambitni.pl przyznała, że jej podopieczni podchodzili do całej zabawy bardzo na poważnie. Wydawało się im, że jeśli odpadną z programu, to ich kariera się zakończy. Patrycja Markowska wspomina jak ogromny czuła na sobie ciężar odpowiedzialności, a stres uczestników przekładał się na nią podwojoną siłą.

  1. „Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Nie wróci do programu

Wokalistka przyznała się, że w trakcie trwania programu miała kłopoty ze snem, cały czas była przejęta, walczyła z emocjami, które były zdecydowanie przesadzone. Założenia Patrycji Markowskiej były zupełnie inne. Chciała pracować ze zdolnymi ludźmi, dzielić się swoim doświadczeniem i przeżyć wspaniałą przygodę. Zamiast tego odczuwała permanentny stres. Jej starania jednak wyszły na dobre, zwycięzcą edycji w 2018 roku, był jej podopieczny Marcin Sójka. Po swoim ostatnim doświadczeniu w programie wokalistka przyznała, że nie chce już pracować przy kolejnych produkcjach i narażać się na taki stres.

The Voice of Poland zakłada walkę i poważną rywalizację. W internecie pojawiło się wiele plotek dotyczących domniemanych sporów między trenerami. Markowska wszystkie dementowała, twierdząc, że współpraca z artystami nie jest obarczona żadnymi negatywnymi emocjami. Bardzo się lubimy – mówiła artystka. Fanom programu na pewno będzie brakowało ulubionej trenerki. Patrycja Markowska zdania, póki co nie zmieniła. Aktualnie mamy możliwość oglądania jej zmagań w programie TVN, Ameryka express.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

the voice of poland
fot.facebook.com/ The Voice of Poland TVP

Wokalistka szybko skompletowała swój zespół. Wielu z uczestników marzyło o współpracy właśnie z nią.

the voive of poland
fot. youtube.com/Musicart Channel

Postanowiła nie wracać do programu. Nie chce znów przeżywać tak wielkiego stresu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  2. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  6. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować

źródło: jastrzab.post.pl

Poprzedni artykułTaniec z Gwiazdami: Uczestniczka najnowszej edycji jest w ciąży. Pokazała zdjęcie brzuszka
Następny artykułPodano prawdopodobną przyczynę śmierci aktora ”Barw Szczęścia”. Zmarł na oczach dzieci
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.