Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > The Voice of Poland: Uwielbiana jurorka odchodzi z programu. Na jaw wyszły kulisy rozstania z TVP
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 01.06.2020 15:15

The Voice of Poland: Uwielbiana jurorka odchodzi z programu. Na jaw wyszły kulisy rozstania z TVP

The Voice of Poland
fot. facebook.com @voiceofpoland

Margaret świetnie sprawdziła się w The Voice of Poland jako jurorka. Widzowie szczególnie ją lubili i podnosiło to oglądalność programu. W planach jest już emisja najnowszej edycji na jesień. Margaret twierdzi, że zrezygnowała z roli jurora, natomiast TVP odpowiada oświadczeniem, mówiąc, iż artystka… w ogóle nie była do niej przewidziana.

The Voice of Poland: TVP rozpoczęło pracę nad 11. sezonem programu. Fani nie mogą doczekać się poznania składu jury programu. Wiadomo z poprzednich edycji, że zmiany w składzie jurorskim są bardzo częste. Jednak nikt chyba nie spodziewał się, że z pełnienia funkcji jurora zrezygnuje sama Margaret! W odpowiedzi na pytanie fana o uczestnictwo w programie wokalistka odpisała: Niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę. Następnego dnia pojawiło się oficjalne oświadczenie Telewizji Polskiej będące odpowiedzią na słowa Margaret.

The Voice of Poland: Margaret odchodzi z programu

W ostatnim czasie artystka wycofała się z życia publicznego, mówiąc, iż potrzebuje psychicznie odpocząć. Faktycznie, od końca roku niewiele wiadomo było o tym, co się z nią dzieje. Ostatnio jednak gwiazda wróciła do korzystania z portali społecznościowych.

Jeden z fanów Margaret, zadał jej pod zdjęciem pytanie o to, czy jeszcze będzie uczestniczyła w programie TVP. Wokalistka krótko i zwięźle odpowiedziała:

Szkoda, bo The Voice of Poland kocham, ale niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę.

  1. Niestety, media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uwielbiany artysta
  2. Niemal 2 miliony Polaków zażywa jeden lek. Uwaga, może zwierać rakotwórczą substancję
  3. Rafał Trzaskowski nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Prawda wyszła na jaw

Oświadczenie TVP o The Voice of Poland

Następnego dnia, po wygłoszeniu przez Margaret swojego zdania, TVP odniosło się do jej słów, mimo że komentarz był odpowiedzią na inny komentarz, a więc nie był oficjalnym oświadczeniem. W odpowiedz TVP napisało, że Margaret w ogóle nie była przewidziana w roli jurora w najbliżej edycji.

Na oficjalnej stronie stacji opublikowano następujące słowa:

– W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu The Voice of Poland, TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon – czytamy w oświadczeniu.

Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji VoP. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie – puentuje stacja.

Być może oświadczenie Telewizji Polskiej zupełnie obejdzie gwiazdę. W ostatnim czasie jest skupiona na swoim życiu osobistym, w końcu od niedawna jest mężatką. O nietypowym ślubie artystki napisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

voice of poland

Margaret nie chce brać udziału w programie TVP, z kolei Telewizja Polska oświadczyła, że nie miała zamiaru podejmować współpracy z wokalistką.

the voice of poland

Wokalistka swoim komentarzem zwróciła uwagę na swój stosunek do Telewizji Polskiej.

the voive of poland

Margaret bardzo dobrze odnajdowała się w roli jurorki w programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. 10 osób zginęło, wprowadzono pilny stan wyjątkowy. Amanda uderzyła, tragiczna wiadomość ze świata
  3. Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit
  4. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła
  5. Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki
  6. Zadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policję

Źródło: pudelek.pl