The Voice of Poland: Kamil Bednarek w ogniu krytyki po ostatnim odcinku. Naraził się uczestniczce programu, bo upokorzył jej chłopaka? Internauci są bezlitośni dla muzyka.

Kamil Bednarek niedawno dołączył do jurorów The Voice of Poland, a już podpadł widzom programu! Wokalista skrytykował gitarzystę i wyprosił go ze sceny. Zdenerwowana uczestniczka musiała kontynuować występ i wysłuchać rad muzyka. Wytknął jej błędy, których inni nawet nie zauważyli.

The Voice of Poland: Kamil Bednarek w ogniu krytyki

Tuż przed emisją nowego sezonu The Voice of Poland media spekulowały na temat konfliktu Michała Szpaka i Margaret. Okazuje się, że to nie oni wzbudzają najwięcej emocji. W ostatnim odcinku to zachowanie Kamila Bednarka zaskoczyło widzów programu. Gdy na scenie pojawiła się 19-letnia Zofia Marcinkowska i zdradziła, że ma własny zespół, jury poprosiło ją i jej chłopaka o wspólny występ. Już po kilku sekundach Kamil przerwał show i kazał gitarzyście opuścić scenę.

-Nie obraź się na mnie, ale tu jest trochę baboli […]. Tu było trochę nieczystości i ja się przestałem skupiać na wokalu, a bardzo mi zależy, żeby go posłuchać jeszcze raz z samym pianem — mówił muzyk.

Zdezorientowana 19-latka kontynuowała występ, jednak to nie był koniec rewelacji, jakie zafundował jej Kamil. Wokalista kolejny raz wszedł na scenę i tym razem dotykając szczęki uczestniczki, mówił, że chce ją rozluźnić. Pozostali jurorzy nie kryli rozbawienia całą sytuacją. Gwiazdor stwierdził też, że dziewczyna była pod dźwiękiem, co spotkało się ze zdziwieniem Michała Szpaka. Ostatecznie, pomimo zabiegów Kamila, Zofia wybrała drużynę Margaret.

Ile lat ma Kamil Bednarek?

Kamil Bednarek ma 28 lat. Gdy był w wieku Zofii Marcinkowskiej, sam próbował swoich sił w programie telewizyjnym. W 2010 roku wziął udział w Mam talent emitowanym przez stację TVN. Choć nie udało mu się wygrać, to zyskał popularność i zaczął rozwijać karierę. Jego zachowanie wobec młodego gitarzysty nie spodobało się internautom, którzy krytykowali go na instagramowym profilu show.

-Kamila energia rozpiera. Montażyści mogli nie pokazywać incydentu z gitarą. Przykre to dla tego chłopaka. Współczuję mu.

-Kamil słabo się zachował, dobrze, że poszła do Gosi.

-Wstyd! Zachowanie do gitarzysty było mega chamskie, można było zrobić to delikatniej i z klasą. Chciałeś zabłysnąć?

Widzowie programu są zniesmaczeni i nie mogą uwierzyć, że Kamil wyrzucił młodego chłopaka ze sceny. Na razie wyemitowano zaledwie kilka odcinków programu, dlatego fani The Voice są ciekawi, co wydarzy się później. Już w sobotę widzowie przekonają się, kto tym razem trafi do drużyn jurorów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat Tesco. Może całkowicie zniknąć z rynku
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułUrszula Dudziak w Nowym Jorku przeżyła piekło. Ukradli jej cały majątek i była świadkiem zbrodni
Następny artykułJego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.