The Voice of Poland czekają nieoczekiwane i spore zmiany. Tuż przed finałem producenci zdecydowali się na reformy. Niestety, ale ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie mieli innego wyjścia. Niektóre zmiany mogą przynieść sporo emocji. Ze względu na duży dzienny przyrost zachorowań, zdecydowano się nieco zmodyfikować dotychczasowe zasady. Wszystkie zmagania, które zazwyczaj odbywały się na żywo, teraz będą nagrywane z wyprzedzeniem.

Pandemia koronawirusa szaleje w najlepsze, ale pomimo tego producenci The Voice of Poland nie zwalniają tempa. Zdecydowali, że program dalej będzie się odbywał, jednak na nieco innych zasadach.

The Voice of Poland: program czekają zmiany

Koronawirus pokrzyżował plany już niejednej branży. Do wyjątków nie należą programy rozrywkowe. Podczas pierwszej fali pandemii wiele z nich zostało zawieszonych, a w telewizji były emitowane powtórki.

Do takiej sytuacji nie chcieli dopuścić producenci The Voice of Poland. TVP zdecydowało, że muzyczny program nadal będzie nagrywany. Oczywiście przy kręceniu zachowane są wszelkie zasady sanitarne.

Same show odbywa się bez udziału publiczności, trenerom oraz uczestnikom zabroniono kontaktu fizycznego, takiego jak przytulanie czy całowanie się w policzki. Wszystkie osoby pracujące na planie zaopatrzono w maseczki i przyłbice.

Przez obecną sytuację w kraju i wzrost zakażeń na koronawirusa podjęto ważną decyzję:

— Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków 11. edycji programu. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa — napisano na Facebooku programu.

  1. Przyłapała ojca siedzącego przed sypialnią. Córka nie mogła uwierzyć własnym oczom, zalała się łzami
  2. Polskie media potwierdziły tragiczną wiadomość. Nie żyje uwielbiana Polka
  3. Przyjechał do szpitala zobaczyć nowo narodzoną wnuczkę. Kiedy ujrzał niemowlę, przeżył totalny wstrząs, zalał się łzami

The Voice of Poland: finał

Jak będzie z kolei wyglądał wybór finałowej czwórki? Zazwyczaj na tym etapie eliminacji to widzowie decydowali, kto przechodzi dalej. Robili to za pomocą wysyłanych SMS-ów. Jednak tym razem będą musieli obejść się smakiem. Jakie inne zmiany przygotowano?

Do kogo zatem będzie należał wybór ścisłej czwórki finalistów? W 11. edycji programu tego trudnego wyboru podejmą się sami trenerzy: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak, a także Tomson i Baron z zespołu Afromental.

W show będzie obowiązywał system punktacyjny, który będzie funkcjonował na nieco podobnych zasadach, co podczas konkursu piosenki Eurowizji. Nad wszystkimi obradami będzie czuwał specjalny notariusz, aby nie doszło do żadnych nadużyć.

Niektórzy z pewnością będą tęsknić za tym, że chociaż w małym stopniu mogli mieć wpływ na dalsze losy programu. Dodatkowo zabraknie również emocji na żywo. Jednak kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza.

Finałowe odcinki The Voice of Poland będzie mogli zobaczyć już od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21.00 na antenie TVP2. Co myślicie o nowych zasadach? Podobają wam się?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Poinformowano o zmianach w programie The Voice of Poland. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krystyna Pawłowicz wyniosła się z mieszkania na Ursusie
  2. Od soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcje
  3. Minister Zdrowia wszystko ujawnił. Już wiadomo, jakie są plany względem Polek i Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Edyta Górniak przeszła samą siebie. Jej ostatnia wypowiedź przejdzie do historii „wy barany bezmyślne jeden z drugim”
  5. TVN przekazał ważny komunikat. Już wiadomo, co czeka nas w grudniu, Polki i Polacy powinni się przygotować
  6. Spaniel miał na sobie 2,5 kg skołtunionego futra. Jego transformacja zapiera dech
  7. Właśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu Polaków

Źródła: facebook.com, jastzabpost.pl

 

Poprzedni artykułDrzyzga podczas nagrywania programu nagle musiała zostać poddana badaniu. Wszystko nagrały kamery
Następny artykułMałgorzata Rozenek przyłapana na ulicy. Jak ona wygląda? Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl