The Voice of Poland wraca na ekrany lada chwila, bo już tej jesieni. W programie zaszło kilka zmian i pojawią się nowe gwiazdy. Czy w zbliżającej się edycji nie zobaczymy już Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan? Kto stanie na miejscu prowadzących muzyczne show w TVP? Ta para pojawiła się już w jednym show TVP, ale jak sprawdzą się w nowej roli? 

Zbliża się jubileuszowa edycja muzycznego programu The Voice of Poland. W związku z tym producenci zdecydowali się na wprowadzenie kilku zmian na wizji. Ostatnią edycję prowadzili Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał. Kto ich teraz zastąpi? Ta para podbiła już serca widzów TVP nieraz. W życiu prywatnym również stanowią zgrany duet. Czy równie dobrze dogadają się jako prowadzący show TVP?

Kto poprowadzi nową edycję The Voice od Poland?

Nową edycję The Voice of Poland poprowadzi Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Dziesiąta edycja programu będzie naprawdę wyjątkowa, ponadto szykuje się wiele zmian. Na szklanym ekranie pojawią się nie tylko nowi uczestnicy, ale zmienia się również skład jury i prowadzący. Para już wcześniej wygrała taneczne show TVP Dance Dance Dance.

Prywatnie od dwóch lat są w związku do tego razem pracują na planie serialu Rodzinka.pl. Prowadzenie show dla pary nie będzie debiutem. Adrian wcześniej występował gościnnie w dziecięcej wersji The Voice of Poland, a razem w Wiktorią prowadził już koncert z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie.

 

Świetnie się dogadują, pracują razem i znają się od lat, być może będzie to kluczem do sukcesu w roli prowadzących. Czy przypadną widzom do gustu, tak, jak przypadli tańcząc na parkiecie?

Kto odszedł z The Voice of Poland?

Program opuściła Barbara Kurdej-Szatan, z powodu zakończenia jej współpracy ze stacją TVP. Producenci musieli zmienić ekipę prowadzącą show.

Wiadomo, że Tomasz Kammel i Maciej Musiał zostają w programie. Dołączy do nich Marcelina Zawadzka, była Miss Polonia oraz para- Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. 

Zobacz zdjęcia: 

The Voice of Poland
facebook.com/rochstar.tv

Producenci programu jako pierwsi poinformowali o nowych prowadzących The Voice od Poland. 

The Voice of Poland
instagram.com/adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski już występował u boku Macieja Musiała. Od lat również jest jego serialowym bratem. 

The Voice of Poland
instagram.com/adam_zdrojkowski

Para dwudziestolatków jest w związku od dwóch lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułMąż jest straszy od pięknej aktorki 20 lat. Zrobiono im intymne zdjęcia w trakcie czułości
Następny artykułWiceszef MSWiA: Ciało Piotr Woźniaka-Staraka odnalezione. „Potwierdziły się najgorsze obawy”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.