The Voice of Poland: Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie jej odejścia z TVP: Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób. Aktorka straciła aż trzy programy w Telewizji Polskiej. Co jeszcze powiedziała?

The Voice of Poland: TVP pozbywa się prowadzącej. Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z programu, a zastąpi ją najprawdopodobniej Ida Nowakowska, tancerka i obecnie prowadząca Pytanie na śniadanie. Kurdej-Szatan skomentowała swoje odejście z Telewizji Polskiej – padły mocne słowa.

The Voice of Poland: Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnej edycji

Gwiazda prowadziła The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Dance, dance, dance. Występowała również w hitowym serialu TVP M jak miłość, którego najprawdopodobniej nie opuści w najbliższym czasie. Utrata aż trzech programów w tym samym czasie to jednak duży cios dla aktorki.

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z TVP? Oficjalnie stacja utrzymuje, że zmiana prowadzącej wynika z chęci zapewnienia widzom różnorodności. Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda podpadła władzom TVP po tym, jak otwarcie wspierała środowisko LGBT, popierała kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na stanowisko prezydenta stolicy oraz brała udział w antyrządowych protestach.

Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie

Na swoim Instargramie Barbara Kurdej-Szatan zamieściła tekst, w którym odnosi się do najnowszych informacji na temat jej współpracy z TVP. Podziękowała władzom stacji za to, że przez kilka lat mogła dla niej pracować pomimo kwestii politycznych. Stanowczo jednak wypowiedziała się na temat sposobu, w jaki stacja zakończyła z nią współpracę.

– Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z twarzy TVP– jak mnie określono-można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji — napisała aktorka.

Gwiazda podziękowała również wszystkim, z którymi miała okazję pracować na planie, w tym Maciejowi Musiałowi i Tomaszowi Kammelowi. Fani nie mogą pogodzić się z tym, że już nie zobaczą jej w roli prowadzącej programów Telewizji Polskiej.

-Niezastąpiona!

-Basiu, aż smutno będzie bez Ciebie na tym TVP.

Wszystko wskazuje na to, że fani aktorki wciąż będą mogli ją oglądać, jednak w konkurencyjnej stacji. Zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN:

The Voice of Poland
instagram.com/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie odejścia z TVP.

The Voice of Poland
instagram.com/kurdejszatan/

Podziękowała kolegom z planu i odniosła się do sposobu, w jaki ją potraktowano.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Willa muzyka jest ogromna, luksusowa i pełna dzieł sztuki
  2. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  3. Dzień Dobry TVN ma nowego prowadzącego. Zadebiutował u boku Kingi Rusin
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl