The Voice of Poland: znamy tożsamość nowego jurora! Twórcy programu zadbali, żeby jubileuszowa edycja była naprawdę niezapomniana. Zaangażowali popularnego gwiazdora, który sam zaistniał dzięki udziałowi w talent show. Sensacyjna informacja została już potwierdzona przez jego menadżera. O kogo chodzi? Fani są w szoku, nikt się tego nie spodziewał. 

Mimo że trwają letnie wakacje, twórcy hitów telewizyjnych nie mogą sobie pozwolić nawet na chwilę wytchnienia. Powód? Właśnie trwają przygotowania do jesiennej ramówki. Osoby, które stoją za uwielbianymi talent show, stopniowo ujawniają tożsamość kolejnych uczestników i jurorów. Nie inaczej było w przypadku The Voice of Poland. Jak wybrnęli z przygotowań do jubileuszowej edycji? Okazało się, że trenerem został dawny uczestnik tego typu produkcji. Czy poradzi sobie po drugiej stronie? Nie zgadniecie, kto przyjął ofertę

Kto jest nowym trenerem w The Voice of Poland?

Mimo że trwa sezon ogórkowy, twórcy popularnych programów nie próżnują. Już jesienią stacje telewizyjne ujawnią, czego możemy się spodziewać. Walka o uwagę widzów jest naprawdę zacięta — nic dziwnego, że wszystkie strony starają się o kontrakty z największymi gwiazdami! Z podobnego założenia wyszli twórcy The Voice of Poland

Jak podaje portal eska.pl, twórcy hitu TVP zaprosili do udziału w programie znanego muzyka. Nowym trenerem w The Voice of Poland został Kamil Bednarek! Wybór władz stacji zaskoczył wiele osób. Jak czytamy na muzyka.interia.pl, spodziewano się raczej, że do udziału zostanie zaproszona Natalia Nykiel. Informacja została już potwierdzona przez Mateusza Posyniaka, menadżera artysty. 

Kim jest Kamil Bednarek?

Kamil Bednarek jest znanym piosenkarzem, który tworzy muzykę reggae. Stawiał pierwsze kroki jako członek zespołu Star Guard Muffin, z którym wydawał nawet pierwszy album. Jednak ogólnopolską popularność przyniósł mu dopiero udział w trzeciej edycji talent show Mam Talent TVN

Mimo że Kamil Bednarek cieszył się sympatią widzów Mam Talent, a nawet udało mu się dotrzeć do finału, ostatecznie przegrał — zwyciężczynią trzeciej edycji została Magdalena Welc. Nowy juror The Voice of Poland współpracował z takimi artystami jak m.in. Natalia Szroeder, Enej czy Cleo. Czy poradzi sobie w nowej roli i pomoże aspirującym gwiazdom w odnalezieniu własnej drogi? Jesteśmy przekonani, że świetnie się sprawdzi! 

Kiedy premiera The Voice of Poland?

Na razie nie wiadomo, kiedy będzie miała miejsce premiera The Voice of Poland. Kilka miesięcy temu na oficjalnej stronie talent show pojawiło się już zaproszenie do udziału w dziesiątej edycji.

Castingi miały miejsce między 17 a 18 maja, jednak zainteresowanie jest tak wielkie, że na stronie programu wciąż widnieją komentarze z pytaniami, czy istnieje możliwość zapisów. W poprzedniej edycji na stołkach jurorów zasiadali Michał Szpak, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży.

Czekacie na nową edycję The Voice of Poland?

ZOBACZ ZDJĘCIA NOWEGO JURORA THE VOICE OF POLAND:

the voice of poland
fot. instagram.com @kamilbednarek

Kamil Bednarek będzie kolejnym jurorem The Voice of Poland!

the voice of poland
fot. instagram.com @kamilbednarek

Kamil Bednarek sam zaistniał dzięki programowi Mam Talent.

the voice of poland
fot. instagram.com @kamilbednarek

Uważacie, że twórcy The Voice of Poland podjęli słuszną decyzję?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zarobił 27 milionów! Majątek jego rodziny wyceniony jest na 5,9 miliardów zł
  2. Wakacje 2019 – jakie będzie to lato? Pogoda znów nas zaskoczy
  3. Beata Tyszkiewicz z partnerem o 30 lat młodszym była szczęśliwa. „Nie ma nic piękniejszego”
  4. Aktor TVN został ojcem! Nikt nie wiedział, że jego ukochana jest w ciąży. Pokazał córkę
  5. Jak się ubrać do Francji? Poczuj się jak prawdziwa ikona stylu

źródła: muzyka.interia.pl, pl.wikipedia.org, eska.pl

Poprzedni artykułJeden z założycieli Budki Suflera walczy z nowotworem. Zespół wydał oświadczenie
Następny artykułWakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.