The Voice Senior nadchodzi wielkimi krokami. Program już dziś wieczorem zadebiutuje na antenie TVP2, a widzowie w końcu poznają pierwszych uczestników. Będzie im towarzyszyła Marta Manowska, która zdradziła kilka szczegółów i nie ukrywa, że nie zabraknie emocji.

The Voice Senior to kolejna odsłona hitowego formatu Telewizji Polskiej. Stacja przyciąga miliony widzów za sprawą The Voice of Poland oraz emitowanego już dwukrotnie The Voice Kids. Czy kolejna wersja pobije rekordy popularności? Zdaniem Marty Manowskiej uczestnicy mają szansę na olbrzymie zainteresowanie.

The Voice Senior: pierwsza edycja

Pierwsza edycja The Voice Senior rozpocznie się już dziś wieczorem o 20.05. Od dłuższego czasu wiadomo, że prowadzącymi zostali Marta Manowska i Tomasz Kammel. Wielkim wsparciem dla uczestników za kulisami będzie Nina Busk znana widzom z Sanatorium miłości.

Co usłyszymy w nadchodzących odcinkach? Repertuar to głównie klasyka światowa i utwory, które kojarzą się uczestnikom z młodością. W rozmowie z Plotkiem Marta Manowska wyznała, że widzowie będą mogli nawet podziwiać układy choreograficzne. Zdradziła też, że wielu uczestników ma wybitne głosy i gdyby ich losy potoczyły się inaczej, mogliby z powodzeniem występować na największych scenach.

The Voice Senior: trenerzy

Trenerami pierwszej edycji The Voice Senior zostali: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Obaj panowie mają już doświadczenie w tej roli zdobyte w The Voice of Poland.

W programie złożonym z czterech odcinków biorą udział osoby po 60. roku życia. Dwa pierwsze to przesłuchania w ciemno, podczas których jurorzy wybiorą osoby, które chcieliby mieć w swoich 4-osobowych drużynach. Trzeci odcinek to Sing Off, podczas którego jurorzy wskażą osoby, które pojawią się w finale. Podczas ostatniego odcinka na żywo to widzowie wybiorą zwycięzcę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

the voice senior
instagram.com/thevoiceseniortvp

Marta Manowska i Tomasz Kammel zostali prowadzącymi The Voice Senior.

the voice senior
instagram.com/thevoiceseniortvp

Nina Busk z Sanatorium miłości będzie wspierała uczestników za kulisami.

the voice senior
instagram.com/thevoiceseniortvp

Pierwszy odcinek The Voice Senior zadebiutuje na antenie TVP2 już dziś o 20.05.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Nie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
  3. Dieta Gosi Andrzejewicz jest zadziwiająco prosta. Gwiazda schudła dzięki niej już 12 kg
  4. Była żona Piotra Żyły znów jest zakochana. Justyna Żyła wygadała się na Instagramie
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
Poprzedni artykułGrażyna Torbicka na zdjęciach z mamą. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra
Następny artykułKot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.