W sobotę o godzinie 20:00 widzowie kanału TVP2 siadają przed telewizorami, by zobaczyć „The Voice Senior 3” – najnowszy sezon popularnego muzycznego show. Dziś na wizji jedna z uczestniczek podzieliła się niezwykłym szczegółem dotyczącym Alicji Majewskiej.

Alicja Majewska jest jedną z jurorek w trzeciej edycji popularnego programu. Dziś odbywają się ostatnie przesłuchania w ciemno. Pierwsza uczestniczka o imieniu Halina miała ciekawe doświadczenia, dotyczące męża Alicji Majewskiej.

Niezwykłe sceny na wizji „The Voice Senior 3”

Okazuje się, że pani Halina śpiewała na jednym występie wraz z Majewską oraz Januszem Budzyńskim, byłym mężem artystki.

Między Alicją Majewską a panią Haliną odbył się zabawny dialog. Tuż po tym, kiedy uczestniczka wyznała, że bardzo dużo śpiewała w młodości, nawiązała się taka rozmowa:

Z pani mężem – powiedziała Halina.
Ale o kim pani mówi? – musiała upewnić się Majewska.
O Januszu Budzyńskim – wyjaśniła uczestniczka.
A, Budzyński, to był mój mąż, zgadza się – potwierdziła Ela Majewska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo tak dobrych wspomnień, pani Halina wybrała na swojego mentora Witolda Paszta, choć decyzja była trudna: zdolności wokalne uczestniczki sprawiły, że odwróciły się fotele wszystkich jurorów.

Janusz Budzyński był mężem Alicji Majewskiej w latach 1972–1984. Połączyła ich praca – on był konferansjerem i dziennikarzem, ona znaną artystką. Niestety, Budzyński opuścił Alicję w 1984 roku dla innej kobiety.

Po latach udało im się pozostawać w przyjaźni, a Alicja Majewska wspierała Budzyńskiego w ostatnich latach życia, kiedy mężczyzna zachorował na raka. Niestety, zmarł w 1990 roku.

Poniżej nagranie występu pani Haliny Kaszubowskiej – zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe