Kilka tygodni temu zmarł Witold Paszt. Muzyk wciąż jest ciepło wspominany przez wszystkich, którzy mieli okazję go bliżej poznać. Nieco więcej opowiedziała o nim Alicja Majewska, jego koleżanka z The Voice Senior.

Wokalistka gościła w studio Pytania na Śniadanie wraz ze zwycięzcą ostatniej edycji programu, który był podopiecznym Paszta, Krzysztofem Prusikiem.

Jurorka The Voice Senior wspomina, jaki był Witold Paszt

Alicja Majewska krótko po tym, jak zmarł Witold Paszt przyznała, że było po nim widać, że był chory. Jednocześnie podkreśliła, że ciągle emanował pozytywną energią i ze względu na swój profesjonalizm, nie chciał, by cokolwiek było po nim widać.

W trakcie Pytania na Śniadanie wokalistka również mówiła o swoim koledze w samych superlatywach. Podkreśliła chociażby to, że Witold Paszt potrafił wywrzeć na publiczności takie wrażenie, że ta również miała go za niezwykle empatycznego i miłego człowieka, choć przecież nie znała go osobiście. Zaznaczyła też, że był serdeczny dla każdego i przede wszystkim bardzo ludzki. Choć miał wysoką pozycję i status gwiazdy, chętnie pomagał początkującym muzykom, nie stawiając się przy tym nad nimi.

W trakcie rozmowy mówiono też o tym, jak rodzinnym człowiekiem był Witold Paszt. Sam wielokrotnie podkreślał zresztą, że to właśnie najbliżsi są jego absolutnym, życiowym priorytetem. Mówiąc o swojej żonie, twierdził, że spotkał na swojej drodze anioła. Alicja Majewska również miała okazję ją poznać i potwierdziła, że jego relacja z nią, jak i z całą resztą rodziny była naprawdę wyjątkowa.

Warto przypomnieć, że Witold Paszt zmarł 18 lutego. Jak podały jego córki, śmierć ich ojca miała związek z powikłaniami, których nabawił się po aż trzykrotnym przechorowaniu koronawirusa.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mało kto wie, dlaczego jej twarz tak się zmieniła. Sędzia Anna Maria Wesołowska miała poważne problemy zdrowotne
  2. Piotr Adamczyk nie ma dzieci. 50-letni aktor z trudem mówi o swojej sytuacji
  3. Marta Manowska pokazała zdjęcie niemowlęcia. „Natura działa. Krąg życia trwa nadal”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl