Telewizyjny program The Voice Senior to co sobotnia dawka prawdziwych emocji. W tym tygodniu do drużyny Piotra Cugowskiego trafiła uczestniczka łudząco podobna do światowej gwiazdy muzyki pop — Madonny.

W programie muzycznym The Voice Senior zmagają się najbardziej utalentowani uczestnicy powyżej 50 roku życia. Prezentując wybrany utwór, starają się wywalczyć przychylność, któregoś z jurorów (Piotr Cugowski, Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Witold Paszt) podczas przesłuchań w ciemno.

Ostatni sobotni odcinek szykował dla widzów mnóstwo niespodzianek. Jedna z nich związana była z nową zawodniczką w drużynie Piotra Cugowskiego. Internauci przez moment myśleli, że to Madonna.

Czy Piotr Cugowski przyjął do drużyny następczynię Madonny?

Współzałożyciel zespołu Bracia, Piotr Cugowski, jest najmłodszym jurorem programu The Voice Senior. Jego drużyna powiększyła się o kolejną zawodniczkę — panią Aleksandrę Puacz-Markowską.

Kobieta podbiła serca publiczności oraz jurorów utworem Anny Jantar Cygańska jesień. Chociaż zarówno Alicja Majewska jak i Piotr Cugowski zaproponowali uczestniczce dołączenie do drużyny, serce kobiety pokierowało ją w stronę syna Krzysztofa Cugowskiego.

Zawodniczka Piotra Cugowskiego szybko podbiła internet nie tylko za sprawą swojego niesamowitego głosu. Wielbiciele muzycznego show szybko zauważyli podobieństwo w wyglądzie wokalistki do innej, światowej, gwiazdy estrady — Madonny.

Brawo! W pierwszych sekundach Pani występu, przeleciała mi przed oczami…: MADONNA! Słowo honoru! Spojrzałem na rysy twarzy… Powagę… Później ta ciepła barwa głosu… Mówię sobie: Nieee nooo… MADONNA. Tylko że repertuar, wiadomo… Inny. Ale było Super! Brawo! – zachwala jeden z internautów.

Na to czy zawodniczka drużyny Piotra Cugowskiego zostanie następczynią światowej sławy wokalistki, możemy się przekonać, oglądając jej dalsze zmagania w The Voice Senior każdej soboty o godz. 20:00 w TVP2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe