The Voice: kto zasiądzie w fotelach jurorów? Szczegóły najnowszych edycji hitów Telewizji Polskiej długo pozostawały otoczone tajemnicą. Jednak niedawno wyciekły informacje z planu TVP odnośnie do tego, kto będzie oceniał uczestników. Jesteście ciekawi? To cała plejada znanych i lubianych, mających już na koncie spektakularne kariery. Z pewnością podzielą się z bohaterami własnymi doświadczeniami!

Mimo że trwa sezon ogórkowy, pracownicy TVP pracują w pocie czoła. Nic dziwnego — już za kilka miesięcy będą miały miejsce premiery trzech największych talent show Telewizji Polskiej, gromadzących przed telewizorami miliony Polaków. Prawdopodobnie jeszcze długo nie usłyszymy nazwisk uczestników, dla których występ może okazać się kluczem do przyszłej kariery w show-biznesie. Udało nam się za to poznać nazwiska kilku osób, którym przyjdzie pełnić funkcję jurorów The Voice. Niektóre zostały już potwierdzone, część jeszcze wstrzymuje się z oficjalnym oświadczeniem. W ich gronie znaleźli się m.in. idol nastolatek, kultowa wokalistka jazzowa oraz uczestnik Eurowizji!

Kto będzie jurorem w The Voice?

Po niezwykłym sukcesie programu The Voice of Poland władze TVP zdecydowały się na uruchomić jeszcze dwa formaty — The Voice Kids oraz The Voice Senior. Wielkie emocje widzów budzą nie tylko uczestnicy, ale przede wszystkim — jurorzy, którym przyjdzie oceniać ich poczynania. 

Kto będzie jurorem? Jak czytamy na portalu eska.pl, w jury programu zobaczymy takie gwiazdy muzyki jak Michał Szpak, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Tomson, Baron, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak. Przedstawiciele Alicji Majewskiej i Kamila Bednarka oficjalnie potwierdzili, że ich podopieczni także podpisali kontrakt z Telewizją Polską.

Jak informuje eska.pl, prowadzącymi show mają zostać trzy znane gwiazdy TVP. Gospodynią The Voice Senior będzie Marta Manowska, znana z takich hitów jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Manowskiej będzie partnerował Tomasz Kammel. Z kolei fakt.pl ustalił, że Ida Nowakowska będzie prowadziła The Voice Kids, a Marcelina Zawadzka — The Voice of Poland

Kiedy premiera The Voice?

Według ustaleń radiozet.pl na premierę nowych sezonów programów muzycznych TVP prawdopodobnie będziemy musieli poczekać aż do późnej jesieni. Możemy spekulować, że doszło już do ustalenia listy uczestników — castingi do kolejnych edycji miały miejsce w połowie maja bieżącego roku.

Poprzednie edycje okazały się naprawdę popularne. Czy program talent show dla seniorów także odniesie sukces? Pomysł został przyjęty z wielkim entuzjazmem m.in. przez jego jurorkę Alicję Majewską. Piosenkarka sama jest najlepszym przykładem na to, że nawet po sześćdziesiątce można robić karierę w show-biznesie i wieść aktywne życie. 

Spodziewaliście się, jak będzie wyglądała lista jurorów?

ZOBACZ ZDJĘCIA JURORÓW THE VOICE:

the voice
fot. instragram.com @margaret_official

Margaret zostanie jurorką kolejnej edycji jednego z programów talent show. 

the voice
fot. instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak zgodził się przyjąć propozycję do TVP. 

the voice
fot. instagram.com @kwiatkowsky

Myślicie, że Dawid Kwiatkowski spisze się jako juror The Voice?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koty i ich zwyczaje. Cała prawda o kotach domowych, obalamy mity!
  2. Ewa Bem w żałobie. Najpierw tragicznie zmarła córka, a teraz śmierć zabrała kolejną bliską osobę
  3. Joanna Przetakiewicz dostała własne talk-show! Pierwszymi gości Kasia Nosowska i Henryka Krzywonos
  4. Adam Darski pokazał odważne zdjęcie bez ubrań. Lider zespołu Behemoth znów szokuje
  5. Karolina Szostak w stroju kąpielowym. Teraz widać, jak bardzo schudła! Wygląda świetnie

źródła: radiozet.pl, fakt.pl, eska.pl

Poprzedni artykułEwa Bem w żałobie. Najpierw tragicznie zmarła córka, a teraz śmierć zabrała kolejną bliską osobę
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan zdradziła swoje sposoby na kaca. Wyjawiła, co robi po szampańskiej zabawie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.