Thylane Blondeau dziś zachwyca wyglądem. Nic dziwnego, że w wieku 9 lat została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Teraz jest modelką, która wzięła udział w pokazach największych światowych projektantów. Zastanawiacie się, jak obecnie wygląda 18-letnia piękność? 

Thylane Blondeau pomimo zaledwie 18 lat może pochwalić się sporym dorobkiem. W młodym wieku przylgnął do niej tytuł najpiękniejszej dziewczynki na świecie, a zupełnie niedawno Najpiękniejszej Twarzy 2018. Thylane Blondeau dziś jest ambasadorką marki L’Oreal, a swoich sił próbuje również w aktorstwie.

Thylane Blondeau dziś 

W wieku zaledwie 18 lat bycie „najpiękniejszą dziewczynką na świecie” to nie lada osiągnięcie. Dziś Thylane zachwyca nie tylko wyglądem, ale również wyczuciem stylu. 

Thylane Blondeau dziś oprócz tego, że sama występuje w pokazach mody największych projektantów, często zasiada na widowni obok światowych gwiazd, np. Catherine Zeta-Jones czy Nicole Kidman. Śmiało można powiedzieć, że świetnie odnajduje się w otoczeniu celebrytów, czerwonych dywanów i blasku reflektorów – w końcu miała z nimi do czynienia od maleńkości 😉

Thylane Blondeau w dzieciństwie

Thylane Blondeau na świat przyszła w afrykańskiej République de Côte d’Ivoir. Dziewczyna karierę rozpoczęła, gdy miała zaledwie 4 lata. Wystąpiła wówczas na wybiegu Jeana Paula Gaultiera. Zachwyciła wszystkich swoimi długimi blond włosami i pięknym spojrzeniem. 

Jako 6-latka pozowała w sesji dla Vogue Enfants. 4 lata później stała się bohaterka światowego skandalu! W wyzywającym makijażu i wysokich szpilkach pozowała w sesji dla francuskiego Vogue’a. Francuski magazyn oskarżony został wtedy o seksualizację dzieci.

Thylane Blondeau dziś jest gwiazdą Instagrama

Młoda kobieta na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia ze swoich podróży, stylizacje oraz zdjęcia z ukochanym. 

Francuską modelkę obserwuje 3 mln osób! Oprócz kariery w świecie mody, Thylane wciąż chodzi do szkoły, a pracy poświęca się tylko i wyłącznie w weekendy! 

Thylane Blondeau: rodzina

Ojcem nastolatki jest były francuski piłkarz Patrick Blondeau, a mamą prezenterka telewizyjna Veronica Loubry.

W 2007 roku urodził się młodszy brat dziewczyny Ayrton-Romeo. Pomimo różnicy wieku widać, że rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte. Na swoich social mediach modelka chętnie publikuje zdjęcia z Ayrtonem, na których ich świetne relacje widać gołym okiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Thylane Blondeau dziś
Instagram.com @thylaneblondeau

Thylane Blondeau dziś jest przepiękną dziewczyną! Nienaganna sylwetka i piękna twarz to klucz do sukcesu modelki. 

Thylane Blondeau dziś
Instagram.com @ thylaneblondeau

Thylane Blondeau jest naturalnie piękna. Nie wstydzi się wrzucać na social media zdjęć bez makijażu. I bardzo dobrze!

Thylane Blondeau dziś
Instagram.com @thylaneblondeau

Dziewczyna chętnie wrzuca zdjęcia ze swoich wycieczek i podróży. Na każdym z nich zachwyca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci są dla Anny Popek wszystkim. Nie było jej łatwo, gdy została z nimi sama
  2. Gdzie mieszka Sebastian Karpiel-Bułecka? Dom zaprojektował samodzielnie, jest piękny
  3. Córka Cezarego Pazury również jest aktorką. Ma 29 lat i robi wrażenie
  4. Anna Guzik z mężem planuje coś wyjątkowego. To prawdziwa business woman
  5. „Pan Tadeusz” zrobił z niej gwiazdę. Jak zmieniła się Alicja Bachleda-Curuś?

 

 

 

 

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.