Tina Turner: syn był dla piosenkarki wszystkim. Niestety, mężczyzna popełnił samobójstwo. Tragedia tak zszokowała wszystkich bliskich, że na początku nie potrafili nawet zdobyć się na wydanie oficjalnego oświadczenia. Gwiazda po latach opowiedziała o traumie i bólu po stracie ukochanego dziecka. Co się dzieje z jej pozostałymi pociechami artystki? 

Mimo że odniosła gigantyczny sukces i posiada milionowy majątek, jej życie nie wyglądało różowo. Jedną z największych tragedii, które spadły na piosenkarkę, była samobójcza śmierć najstarszego z dzieci. Tina Turner: syn gwiazdy zabił się rok temu. To wydarzenie całkowicie ją załamało. Dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o wszystkim, czego doświadczyła. Czy pozostałe dzieci wspierają matkę w żałobie? Turner ma skomplikowane relacje ze swoimi pociechami.

Tina Turner: syn gwiazdy popełnił samobójstwo. Co się stało?

Informacja o samobójstwie najstarszego z dzieci Tiny Turner dotarła do mediów na początku lipca 2018 roku. W chwili śmierci miał zaledwie pięćdziesiąt dziewięć lat

Tina Turner: syn gwiazdy został odnaleziony w swoim domu w Studio City w Kalifornii. Mężczyzna zdecydował się zadać sobie śmierć poprzez postrzelenie. Przybyli na miejsce śledczy potwierdzili, że w sprawie nie maczały palców osoby trzecie. Bliscy zmarłego długo nie byli w stanie wydać oficjalnego oświadczenia. 

Tina Turner przyznała w wywiadzie dla CBS News, dlaczego jej zdaniem syn targnął się na swoje życie. Piosenkarka wyjaśniła, że prawdopodobnie 59-latek nie potrafił znieść samotności — mężczyzna nigdy nie założył rodziny. Wiele razy wspominała także o jego nieprzeciętnej wrażliwości. 

Kim był Craig Raymond Turner?

Craig Raymond Turner był pierworodnym dzieckiem Tiny Turner. Wokalistka po raz pierwszy została matką, kiedy miała zaledwie osiemnaście lat. Na świat przyszedł Craig Raymond. Ojcem chłopca był muzyk Raymond Hill. Ostatecznie związek rodziców Craiga nie przetrwał próby czasu.

W późniejszym czasie gwiazda związała się z Ikem Turnerem, który zaadoptował małego Craiga. Niestety, okazało się, że piosenkarka nie mogła wybrać gorzej. Mężczyzna przez wiele lat w okrutny sposób znęcał się nad domownikami. Tina Turner: syn wiele razy stał się ofiarą brutalności ojczyma, który stosował wobec niego zarówno przemoc psychiczną, jak i fizyczną. Gehenna trwała przez kilkanaście lat, zanim Turner ostatecznie powiedziała: dość. 

Po ukończeniu liceum Craig Raymond Turner rozpoczął studia wyższe na Santa Monica College. Mężczyzna jednak nie poszedł w ślady swoich utalentowanych rodziców i zdecydował się poszukać zatrudnienia jako sprzedawca nieruchomości. Jego ostatnim miejscem pracy była agencja Rodeo Realty. 

Ile dzieci ma Tina Turner?

Tina Turner ma czworo dzieci, wliczając nieżyjącego już Craiga Raymonda. Gwiazda doczekała się syna z mężem Ikem Turnerem — Ronniego — a także adoptowała dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa: Ike’a Juniora i Michaela.

Niestety, mimo że Tina Turner wspiera finansowo ciężko chorego Michaela, między gwiazdą a jej pozostałymi dziećmi panują napięte relacje. Piosenkarka ma już od prawie dwudziestu lat nie rozmawiać z żadnym z mężczyzn. 

Tina Turner: syn aktorki zginął w wyjątkowo tragicznych okolicznościach — popełnił samobójstwo. Mamy nadzieję, że czas pomoże jej uleczyć rany. 

tina turner: syn
fot. facebook.com Craig Turner

Tina Turner: syn gwiazdy popełnił samobójstwo rok temu. 

tina turner: syn
fot. facebook.com Craig Turner

Gwiazda do dziś nie potrafi pogodzić się ze śmiercią najstarszego z dzieci. 

tina turner: syn
fot. facebook.com Craig Turner

Craig Raymond Turner w chwili śmierci miał 59 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  2. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  3. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

źródła: wp.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułAktor „Na Wspólnej” w dzieciństwie przeżył trudne chwile. Ojciec oddał go do domu dziecka
Następny artykuł„Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka”. 63% Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.