Tinder to znana na całym świecie aplikacja randkowa, służąca do poznawania ludzi z najbliższej okolicy. Jedna z użytkowniczek w wyznaniu do redakcji Lelum.pl przyznała, że zobaczyła tam konto swojej najlepszej przyjaciółki. Powinnam jej powiedzieć?, pyta zdezorientowana bohaterka.

Współcześnie aplikacje randkowe cieszą się ogromną popularność. Dzięki nim w szybki sposób możemy poznać interesujących ludzi, wyjść na kawę czy do kina. Spośród wszystkich portali to właśnie Tinder cieszy się największym zainteresowaniem, a liczba aktywnych użytkowników to pod 4 mln. Całkiem sporo, zgodzicie się? Tam też Agnieszka odnalazła konto faceta swojej przyjaciółki.

Tinder nie ma przed nią tajemnic

Jednak takich informacji jak ta, Agnieszka wolałaby się nigdy nie dowiedzieć. Swoim wyznaniem postanowiła podzielić się z naszą redakcją. Nie ukrywamy, że słowa, które padają w liście mocno zapadły nam w pamięć.

-Co jest Tinder i do czego służy, chyba wie każdy z nas. Sama jakiś czas temu się rozstałam i w ramach zabicia czasu zainstalowałam tę apkę. Teraz tego bardzo żałuję- rozpoczęła wyznanie Agnieszka.

Tinder
Unsplash.com @lukeporter

Tinder sprawił, że zupełnie straciła wiarę w płeć przeciwną.

 Pewnego wieczoru znudzona przeglądała profile mężczyzn, którzy podobnie jak ona szukają sposobów na poznanie nowych, ciekawych osób. Kiedy natrafiła na aktywne konto chłopaka swojej najlepszej przyjaciółki, przekonana była, że to pomyłka lub ktoś robi sobie z niego żarty. Szybko zrozumiała, że tak nie jest.

Co powinna zrobić w tej sytuacji?

-Nawet nie wiecie jakiego szoku doznałam, kiedy wśród setek nieznanych twarzy zobaczyłam tę, którą widuje na co dzień. To Marcin, chłopak mojej najlepszej przyjaciółki. W jego opisie widniały takie bzdury, że dosłownie nie mogłam na to patrzeć- dodała dziewczyna.

Singiel, który do wielkiego miasta przyjechał całkiem niedawno. Szuka ciekawych kobiet w wieku 20-25 lat, dla których stworzenie trwalej i prawdziwej relacji stoi na szczycie drabiny potrzeb. Jego zdjęcia były aktualne, a niektóre z nich robiła jego dziewczyna w czasie wspólnych wakacji w Hiszpanii.

Powinnam jej powiedzieć?– pyta zdezorientowana na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tinder
Unsplash.com @shrouda

Jej przyjaciółka od 3 lat jest w „szczęśliwym” związku. 

Tinder
Unsplash.com @benwhitephotography

Nie wie, czy powinna wyjawić przyjaciółce prawdę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Adoptowała dziewczynkę z zespołem Downa, której nikt nie chciał. Nagrała z nią film i wybuchła płaczem
  3. Julia Wieniawa idzie jak burza. Piękna aktorka zagrała w horrorze
  4. Kotka odwiedziła umierającego pana w domu starców. Ich spotkanie poruszy nawet największego twardziela
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

Poprzedni artykułMops został wyrzucony z samochodu. Wszystko zobaczył mężczyzna, który postanowił mu pomóc
Następny artykułRoksana Węgiel najlepszą polską artystką według MTV EMA 2019. Przegrał z nią nawet Dawid Podsiadło
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.