Tinder jest jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Randkowanie w dzisiejszych czasach ułatwiają zdobycze techniki — aplikacje, portale randkowe itd. Taka opcja jest łatwa i z założenia niewymagająca.

Zastanawiałaś się kiedyś jak randkowanie na aplikacji takiej jak Tinder wygląda z perspektywy faceta? My też zadaliśmy sobie to pytanie, dlatego też przygotowaliśmy kilka sekretów na temat Tindera, których nie zdradzi ci żaden facet.

Co to jest Tinder?

Z popularnej aplikacji do randkowania korzysta kilkanaście milionów osób na całym świecie. Niektórzy szukają miłości, niektórzy tylko przygodnego seksu. Jakikolwiek jest powód posiadania konta na Tinderze, mężczyźni zwracają uwagę na kilka rzeczy:

IDEALNE ZDJĘCIE. Facet pokazuje zawsze idealne zdjęcie profilowe. Radzimy, żebyś nie dała się nabrać na idealną fotkę profilową — zdjęcie ma tylko przyciągnąć twoją uwagę i sprawić, że przesuniesz w prawo. Wszyscy chcemy dobrze wyglądać i nie ma w tym nic złego, pamiętaj tylko, że jeśli nastawisz się na faceta, który wygląda tak idealnie, jak na zdjęciu profilowym, to możesz się rozczarować.

KREATYWNY POCZĄTEK. „zmatchowało” was i on zaczyna rozmowę bardzo kreatywnym i błyskotliwym tekstem. Jesteś zaintrygowana. Pamiętaj, że na pewno nie jesteś jedyną dziewczyną, z którą on rozmawia. Tinder to specyficzne miejsce do poznawania ludzi — przy takiej ilości użytkowników nie ma mowy o tym, żeby rozmawiać tylko z jedną osobą. I na tym polega urok tej aplikacji — można rozmawiać jednocześnie z kilkoma osobami i wybrać tą, z którą najlepiej się dogadujemy.

MARTWA CISZA. Faceci nie odpisują od razu, a przynajmniej nie wszyscy. Niektórzy lubią trzymać kobiety w niepewności i specjalnie opóźniać odpisanie na wiadomość. To wywołuje w kobiecie zniecierpliwienie i napięcie — ona czeka na wiadomość. Jeśli jednak cisza trwa zbyt długo, a on nie jest zajęty, to pewnie nie zależy mu na rozmowie z tobą tak bardzo. To nic, to nie jedyna ryba w tinderowym oceanie ;).

Korzystacie z aplikacji randkowych takich jak Tinder? Podoba wam się?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chodakowska liderem branży. Lewandowska daleko w tyle
  2. 5 sposobów, żeby schudnąć i utrzymać wagę
  3. Piwo o smaku bourbona. Będzie hitem zimy?

źródło: cosmopolitan.com, vice.com

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.