Tinder udostępnił statystyki, z których wynika, że istnieją zawody, które przyciągają bardziej od innych. Zobaczcie, które z nich są najbardziej podniecające dla panów i panów. Niektóre pozycje są zaskakujące.

Popularna aplikacja randkowa używana jest w naszym kraju zarówno przez singli, jak i osoby w związkach. Z czego wynika jej sukces? Odpowiedź na to pytanie wydaje się banalnie prosta. Coraz więcej osób żyje w biegu, a największy nacisk kładzie na własny rozwój. Apka umożliwia szybkie randki bez zobowiązań. Nie popadajmy jednak w przesadę. Można pomyśleć, że dosłownie każdy jej użytkownik marzy tylko o seksie. Nie zawsze.

Jakie są najbardziej podniecające zawody?

Tinder opublikował statystyki, które mówią na ten temat. Poniższe listy obrazują pożądane przez ludzi zawody. To właśnie ich przedstawiciele byli najbardziej chcianymi osobami na Tinderze. Nie przedłużajmy, zobaczcie sami.

15 najlepszych zawodów dla mężczyzn:

 1. Projektant wnętrz
 2. Pilot
 3. Trener personalny
 4. Prawnik
 5. Specjalista ds. public relations
 6. Producent
 7. Projektant
 8. Model
 9. Student
 10. Inżynier
 11. Weterynarz
 12. Nauczyciel
 13. Masażysta
 14. Strażak
 15. Biznesmen

15 najlepszych zawodów dla kobiet:

 1. Pielęgniarka
 2. Dentystka
 3. Fotografka
 4. Studentka
 5. Farmaceutka
 6. Nauczycielka
 7. Stewardesa
 8. Bizneswoman
 9. Trenerka personalna
 10. Kelnerka
 11. Rehabilitantka
 12. Dziennikarka
 13. Artystka make-up
 14. Prawniczka
 15. Menedżerka

Jak działa Tinder?

Powstała w 2012 roku aplikacja umożliwia nam wybieranie spośród tysięcy profili tych, które przykuwają naszą uwagę. Jeżeli dana osoba nam się podoba, przesuwamy ją w prawo, natomiast jeśli tak nie jest – w lewo. Informowani jesteśmy przez system, w momencie gdy ktoś, kto dostał od nas zielone światło, również nam je dał. Każdy użytkownik ma możliwość określenia, z jakiej okolicy ma być osobą, z którą chce się umówić. Jest to bardzo praktyczne. Możemy także określić zakres wiekowy osób, z którymi mamy ochotę umawiać się na randki. Banalnie proste, prawda?

Dajcie znać co myślicie na ten temat. Korzystacie z Tindera?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Randka
Fot. unsplash.com @huyphan2602

ZOBACZ TEŻ:

 1. Modny klasyk. Jak nosić klasyczny trencz?
 2. Coca-Cola na ból brzucha? Fakt, a może totalna ściema?
 3. Biedronka sprzedaje cukierki z robakami? Klient pokazał WIDEO

źródło: playboy.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.