Reality show „Sanatorium miłości” już od kilku sezonów gości na antenie TVP. Program cieszy się sporym zainteresowaniem i sympatią widzów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy uczestników. Jedną z najbardziej lubianych seniorek jest bez wątpienia Ania Ziemba. Jak wyglądała kiedyś uczestniczka 4. edycji produkcji TVP?

Ania Ziemba w ostatnich latach przeszła niemałą metamorfozę. Fani reality show TVP mogą mieć problemy z rozpoznaniem swojej faworytki. Jak w przeszłości prezentowała się seniorka? 

„Sanatorium miłości”: Jak kiedyś wyglądała Ania Ziemba?

Ania Ziemba była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu „Sanatorium miłości”. Seniorka nie tylko poznała w programie nowych przyjaciół, ale też znalazła swoją drugą połówkę. Podczas finałowego odcinka show o rękę poprosił ją inny uczestnik programu — Piotr Sieroczniewicz. Mimo że zakochani nie są już razem, ta romantyczna chwila na długo pozostała w pamięci widzów, którzy do tej pory z zainteresowaniem śledzą losy seniorki.

Okazało się, że jeszcze przed udziałem w programie TVP Ania Ziemba była niezwykle aktywna w swoich social mediach, a zwłaszcza na Facebooku, gdzie obecnie można znaleźć mnóstwo zdjęć seniorki. Wielu fanów „Sanatorium miłości” nie byłoby w stanie rozpoznać, jak ich ulubienica wyglądała jeszcze kilka lat temu.

Jak przez lata zmieniła się Ania z „Sanatorium miłości”?

Na facebookowym profilu Ani Ziemby można znaleźć mnóstwo fotografii wykonanych jeszcze przed jej udziałem w programie „Sanatorium miłości”. Okazało się, że w ciągu zaledwie kilku lat seniorka zmieniła się nie do poznania. Na zdjęciach z 2017 roku prezentowała się zupełnie inaczej.

Ania Ziemba miała wtedy bardzo jasne włosy w kolorze platynowego blondu, a także charakteryzowała się mocną opalenizną. Na zamieszczanych fotografiach można zauważyć, że lubiła nosić kolorowe i odważne kreacje. Na jednym ze zdjęć zapozowała w krótkiej niebieskiej sukience na jednym ramiączku. Na innej fotografii z 2013 roku Ania ma na sobie wiązany na szyi top i krótkie jeansowe spodenki. Uwagę zwraca również zdjęcie z oceanarium, na którym Ania Ziemba ma dwa blond kucyki.

Jak Wam się podoba gwiazda „Sanatorium miłości” w takim wydaniu?

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

Źródło: Facebook