Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tłum zaczął krzyczeć z powodu Edyty Golec. Nietypowe sceny podczas występu, w nocy wrzuciła nagranie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.06.2022 12:02

Tłum zaczął krzyczeć z powodu Edyty Golec. Nietypowe sceny podczas występu, w nocy wrzuciła nagranie

Edyta Golec
Instagram/edytagolecofficial

Edyta Golec jest niezwykle utalentowaną skrzypaczką i wokalistką. Gwiazda od lat występuje u boku swojego męża i szwagra w zespole Golec uOrkiestra. Teraz podzieliła się zaskakującym nagraniem z ostatniego koncertu.

Gwiazda koncertowała wczoraj z braćmi Golec w Mikołowie. W pewnym momencie zebrany pod sceną tłum zaczął śpiewać i głośno krzyczeć w jej kierunku. Gwiazda nie kryła zdziwienia i wzruszenia. O co chodzi?

Edyta Golec zamieściła zaskakujące nagranie z koncertu

Członkini grupy Golec uOrkiestra jest obecnie w trasie koncertowej razem ze swoim ukochanym mężem Łukaszem i jego bratem bliźniakiem Pawłem. Zespół występował wczoraj w Mikołowie, gdzie na wokalistkę czekała miła niespodzianka. Fani i muzycy z grupy nie zapomnieli o jej urodzinach i zaskoczyli ją swoim zachowaniem.

W pewnym momencie cały zgromadzony pod sceną tłum zaczął krzyczeć w kierunku gwiazdy, a potem wraz z braćmi Golec zaśpiewał gromkie sto lat. Edyta Golec nie potrafiła ukryć swojego zaskoczenia i wzruszenia. Specjalne nagranie z wyjątkowego koncertu wrzuciła na swój profil na Instagramie.

Edyta Golec świętowała 45. urodziny

Gwiazda przyszła na świat 25 czerwca 1977 roku, czyli dwa dni temu świętowała swoje 45. urodziny. Wokalistka od najmłodszych lat związana jest ze śpiewem, muzyką regionalną i promowaniem kultury Beskidu Żywieckiego. Już w czasach licealnych poznała swojego ukochanego Łukasza Golca, z którym niedawno świętowała 20 rocznicę ślubu. Para doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotrka.

Zobacz post gwiazdy na Instagramie:

Edyta Golec
Edyta Golec
Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Instagram

Tagi: Edyta Golec