Sieć sklepów „Biedronka” wie, jak dbać o swoich klientów. Niskie ceny i częste akcje promocyjne sprawiają, że do marketów ruszają tłumy ludzi. Tym razem dyskont postawił na ofertę kosmetyczną: klienci mają szansę zdobyć za darmo markowe kosmetyki.

Zakupy w Biedronce są atrakcyjne dla konsumentów dzięki częstym promocjom i obniżkom cen. Produkty spożywcze, chemia gospodarcza, a nawet drobny sprzęt AGD czy inne artykuły do domu – to wszystko znajdziemy w tym popularnym sklepie. Co sieć przygotowała dla klientów tym razem?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Markowe kosmetyki w Biedronce za darmo?

Marka Nivea oraz Luksja są znane i lubiane przez polskich konsumentów. Biedronka dobrze o tym wie, dlatego teraz kupujący będą mogli mieć je za darmo! Jak to możliwe?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy kupić dwa dowolne produkty firmy Nivea – wtedy trzeci dostaniemy gratis! Klienci będą mogli wybierać z całego asortymentu tej marki, jaki będzie dostępny w sklepie. Pielęgnacja skóry i twarzy nigdy jeszcze nie była tak prosta i tania!

Nie należy jednak zwlekać, bo oferta trwa tylko do soboty, 7 sierpnia 2021. Także do tego dnia podobną promocją są objęte produkty firmy Luksja, a zasady skorzystania z niej są identyczne, jak w przypadku marki Nivea. Trzeba kupić dwa dowolne kosmetyki tej firmy, aby trzeci zdobyć za darmo.

Zamierzacie skorzystać z promocji Biedronki? My jesteśmy zachwyceni!

Źródło: superbiz.se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie