Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To już koniec. Córka Adama Małysza zderzyła się z rzeczywistością, przekazała wiadomość
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.03.2022 14:14

To już koniec. Córka Adama Małysza zderzyła się z rzeczywistością, przekazała wiadomość

Córka Adama Małysza
fot. TRICOLORS/East News

Jeszcze nie tak dawno media huczały od nowin, kiedy córka Adama Małysza brała ślub. Impreza była imponująca a zakochani ruszyli w ekscytującą podróż poślubną. Teraz Karolina przekazała zaskakujący komunikat. „Panna młoda” wraca do domu.

Fani skoków narciarskich i wszystkie sportowe media już od momentu narodzin obserwowali małą Karolinkę, która właściwie dorastała w świetle fleszy. Córka Adama Małysza już jako mała dziewczynka pojawiała się na trybunach aby kibicować ojcu w jego zmaganiach na skoczni.

Nie wiadomo kiedy, urocza dziewczynka zmieniła się w dorosłą kobietę, która w październiku ubiegłego roku świętowała swoje 24. urodziny — lecz już nie jako panna. Zakochani długo trzymali datę zaślubin w tajemnicy, ze wszystkich sił strzegąc swojej prywatności. Ostatecznie, 4 września 2021 roku potomkini polskiej legendy skoków narciarskich wyszła za ukochanego Kamila Czyża.

Córka Adama Małysza cieszyła się miesiącem miodowym. Nagle przekazała wiadomość

Wydawało się, że zarówno młodzi jak i rodzicie promienieli szczęściem. Żona skoczka, Izabela opublikowała nawet wpis na Instagramie, w którym wyraziła radość i z otwartymi ramionami powitała nowego członka w rodzinie.

No to już oficjalnie, mam też syna! – pochwaliła się.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Zanim córka Adama Małysza wyszła za mąż, już od niemal siedmiu lat spotykała się z o rok starszym Kamilem, który był jej pierwszym chłopakiem. Para zaręczyła się w 2019 roku i po dwóch latach stanęła na ślubnym kobiercu. Wielkie wesele odbyło się w malowniczym Szczyrku.

Szczęśliwi i zakochani, młodzi natychmiast udali się w podróż poślubną. Zwiedzili razem Santorini, Meksyk, a jeszcze nie tak dawno pozowali wspólnie podczas zimowego wypoczynku w Nassfeld w Austrii. Niestety, sielanka zakończyła się w jednej chwili. Na Instagramie Karoliny pojawił się niewesoły komunikat.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy – poinformowała dziewczyna.

Niestety, przyszedł czas, aby zakończyć beztroskie wojaże i powrócić do Polski. Na szczęście koniec miesiąca miodowego nie oznacza końca niesamowitej przygody, jaką jest małżeństwo. I tego właśnie życzymy zakochanym.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”

Źródło: Pomponik