Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TO KONIEC! Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 30.03.2018 16:40

TO KONIEC! Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny

Taniec z gwiazdami
materiały prasowe

Kolejna edycja Tańca z gwiazdami to istny hit stacji Polsat. Pomimo świetnej oglądalności show znika z anteny! Jesteście ciekawi, dlaczego tak się stało? 

Polsat naprawdę się postarał, jeżeli chodzi o dobór gwiazd, które możemy oglądać na parkiecie. Najwięcej kontrowersji pojawiło się, kiedy znany raper – Popek, potwierdził swój udział w programie. Ku zaskoczeniu wszystkich obserwujących poczynania Popka, radzi sobie on w tańcu naprawdę świetnie. Podobnie jest w przypadku Renaty Kaczoruk, która przez udział w programie Azja Express została zlinczowana przez wszystkich widzów, a tańcząc, zaczęła zyskiwać sympatię. Jednak w najbliższym czasie, nie dowiemy się kto odpadnie z programu, a kto jeszcze zaskoczy nas swoim tańcem na ekranie.

Taniec z gwiazdami zniknie z ekranów

Program zniknie z anteny na tydzień ze względu na święta Wielkanocne. Aby dowiedzieć się o losach uczestników programu, będziemy musieli poczekać tydzień dłużej na kolejny odcinek show.

Na antenie wszystkich stacji telewizyjnych wprowadzone zostają zmiany dotyczące programów i będą one dopasowane do obchodzonych w tym czasie świąt, aby rodziny mogły spędzić wspólnie czas przed telewizorami. Polsat również wprowadził tego typu zmianę i zamiast Tańca z gwiazdami będziemy mogli obejrzeć film Zmartwychwstały. Gwiazdy nie wydają się być z tego powodu zawiedzione, zyskują dzięki tym zmianom dodatkowy tydzień na przygotowanie się do swoich występów.

Myślicie, że przez dłuższy czas na przygotowanie, pary zaskoczą nas czymś wyjątkowym na parkiecie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybierz tylko jedną postać z tego obrazka. Zdradzi to więcej twoich cech niż sądzisz
  2. Kuchenne rewolucje: rodzinny dramat w Babicach. „Bił mnie, pił i zdradzał”
  3. Najsłynniejsza, najlepsza polska wokalistka wszech czasów umarła w okropny sposób

Źródło: jastrzabpost.pl