Już dzisiaj, 31 maja, finałowy odcinek 22. serii produkcji TVP „M jak miłość”. Na kolejne odcinki widzowie będą musieli poczekać do jesieni. Bohaterów czekają ważne wydarzenia – poleją się też łzy.

1665. odcinek serialu zostanie wyemitowany 31 maja o godzinie 20:55 na kanale TVP2. Fani serii nie mogą się doczekać, by dowiedzieć się, co czeka Magdę, Andrzeja i Julię. Czy otrzymamy rozwiązanie ich wątku?

Finałowy odcinek „M jak miłość” – fabuła

Serial TVP2 emitowany jest od 2000 roku. Od tego czasu widzowie zdążyli bardzo zżyć się z bohaterami, a ich losy budzą silne emocje. Zwłaszcza jeśli są tak skomplikowane, jak te dotyczące Magdy Budzyńskiej (Anna Mucha) i jej męża Andrzeja (Krystian Wieczorek).

Magdalena przeżyła już jedną zdradę partnera, kiedy zdradził ją Aleksander Chodakowski. Zanim wzięła ślub z Andrzejem, sporo przeszła. Niestety, mogą czekać ją kolejne bolesne rozczarowania.

W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu dojdzie do jej spotkania z Julią Malicką (Maria Chodorowska). Czy kobietom uda się porozmawiać o zdradzie Budzyńskiego? Cała prawda może wyjść na jaw dopiero 5 września – to na ten dzień planowany jest pierwszy epizod nowej serii.

W ostatnim odcinku Julia zdobędzie numer Magdy i skontaktuje się z nią, by umówić na spotkanie. Panie umówią się w kawiarni. W międzyczasie Budzyńska wyzna Kindze, że nie poradziłaby sobie z następnym skrzywdzeniem.

Zachowanie Andrzeja będzie budzić w niej coraz większe wątpliwości, zatem nie wiadomo, jak zareaguje na rewelacje Julii. Ta na jej widok rozpłacze się rzewnymi łzami. Jednak na prawdziwą rozmowę między nimi widzowie będą musieli czekać do września.

Czy wtedy okaże się, że związek Magdy i Andrzeja dobiegł końca? Czy ciąża Julii wynika z jej relacji z Budzyńskim? Fani pozostaną z wieloma nierozwiązanymi pytaniami.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Viki Gabor mierzy się po koncertach z hejtem. Makijażystka wyjaśnia, dlaczego 14-latka tak się maluje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. Kim jest żona Marka Kondrata? 38 lat młodsza kobieta to córka znanego Polaka