Tola Szlagowska dziś: czym zajmuje się jedna z dawnych największych gwiazd? Blog 27 przyniósł jej ogromny rozglos, dlaczego więc nagle zniknęła i co teraz robi? Wiemy!

Blog 27 był przed laty przemołowym w Polsce zespołem. Choć nasza rodzima publiczność nie była gotowa na ich muzykę, duet podbijał nie tylko listy przebojów w kraju, ale i za granicą! Co robi jego największa gwiazda Tola Szlagowska dziś? Dawno już nie jest zbuntowaną nastolatką!

Tola Szlagowska dziś: co robi?

Zespół składający się z dwóch nastolatek, Alicji Boratyn i Toli Szlagowskiej w 2005 roku szturmem podbił Polskę. Oryginalne brzmienie i estetyka nieznana wcześniej przeciętnemu odbiorcy sprawiły, że dziewczyny szybko znalazły się na szczycie!

Kiedy zespół zadebiutował coverem piosenki Uh La La La, wokalistki miały tylko po 12 lat. Choć ich album okazał się ogromnym sukcesem, Ala postanowiła odejść z zespołu i spróbować kariery solowej. Tola pozostała wierna Blog 27 i nagrała z zespołem jeszcze jedną płytę. Później jednak zespół ostatecznie się rozpadł.

Co robi Tola Szlagowska dziś? Po zakończeniu przygody z Blog 27 występowała w uwielbianym przez widzów serialu 39 i pół, później jednak opuściła Polskę na rzecz Stanów Zjednoczonych. Tam zdobywała wykształcenie muzyczne, tam też zaczęła tworzyć własną muzykę. Tola Szlagowska dziś również może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej solowego albumu. Kiedy możemy się go spodziewać?

Co robi Tola Szlagowska? Płyta jest już w drodze

Dziś nie jest już zbuntowaną nastolatką, a dojrzałą artystką. Tola ma już 25 lat i ciężko pracuje nad swoją płytą. 

– Nagrywam w Los Angeles ze znajomym teamem producenckim i w Warszawie z tutejszym producentem i muzykami. Płyta jest trochę tu trochę tam, tak jak ja. Mam nadzieję, że uda mi się ją skończyć do jesieni – cytuje wypowiedź artystki z 2017 roku RMF.

Do tej pory nie doczekaliśmy się jeszcze albumu, jednak artystka prosi o cierpliwość.

– Wierzę, że się uda i zrobię wszystko, na tyle ile umiem i na tyle ile wszechświat mi pozwoli, żeby dokończyć mój sen o płycie – napisała jakiś czas temu.

Tola Szlagowska dziś pracuje nad solową karierą i krąży między Warszawą, a Los Angeles. Nie możemy się już doczekać albumu – zaprezentowane przez piosenkarkę single są jego wspaniałym przedsmakiem!

Zobaczcie, jak dziś wygląda Tola Szlagowska:

tola szlagowska dziś
facebook.com/Blog27

Co robi Tola Szlagowska dziś?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie nagrywają Na Wspólnej? Ujawniamy sekret produkcji
Następny artykułTatuaż dla dwojga. Najpiękniejsze pomysły dla zakochanych [DUŻO ZDJĘĆ]
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.