Tomasz Adamek: córka boksera to aspirująca modelka, która zachwyca na swoim Instagramie. Słynny pięściarz ma dwie córki: 22-letnią Roksanę i 19-letnią Weronikę. Jego młodsza córka planuje zrobić karierę w modelingu, a ma do tego świetne warunki. Wygląda jak światowa modelka.

Tomasz Adamek: córka pięściarza chce zostać modelką, jednak ojciec nie do końca podziela jej pasję. Dlaczego? Tomasz Adamek w rozmowie z Super Expressem opowiedział o swoich dwóch córkach i ich planach na przyszłość. Bokser przeszedł na sportową emeryturę i ma więcej czasu, by pielęgnować życie rodzinne, co jak sam przyznaje bardzo lubi robić.

Tomasz Adamek: dzieci

Tomasz Adamek ma dwie córki: 22-letnią Roksanę i 19-letnią Wiktorię. Dziewczyny mają kompletnie inne zapatrywania na przyszłość, jedna z nich już wkrótce założy rodzinę, druga chce zostać modelką. W rozmowie z Super Expressem bokser opowiedział o swoich córkach, zaczynając od Roksany.

– Roksana w lipcu przyszłego roku wyjdzie w Polsce za mąż. Jej narzeczony Arkadiusz to bardzo fajny chłopak, lubię go. Jest urzędnikiem miejskim w New Jersey. Są bardzo zgodną i dobraną parą. Obydwoje są weganami. Czasami coś spróbuje z ich potraw, ale ja jeść tylko zieleniny bym nie mógł, jestem stworzeniem mięsożernym – opowiedział Adamek.

Tomasz Adamek: córka modelka

Młodsza córka nie planuje szybkiego zamążpójścia. Świadoma swojej urody i warunków chciała je wykorzystać i spróbować kariery w modelingu, jednak Adamek pokrzyżował jej plany i stanowczo jej tego zabronił. Zapytany o młodszą córkę, opowiedział o jej planach.

– Pewnie tak jak mama będzie pracowała na sali operacyjnej. Weronika, tak jak ja, jest twarda i nie boi się widoku krwi. Jest wysoka i szczupła. Był czas, że chciała zostać modelką, ale wybiłem jej to szybko z głowy. W życiu trzeba mieć wykształcenie i zawód, to jest podstawa sukcesu. Obiecałem jej, że kiedy będziemy w Polsce, weźmie udział w sesji zdjęciowej, ale dla zabawy i przyjemności – dodał Adamek w rozmowie z tabloidem.

Nie ma się co dziwić, Wiktoria jest wysoka i szczupła i z pewnością poradziłaby sobie na niejednym wybiegu. Na razie jednak możemy obserwować ją jedynie na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się również zdjęciami w bikini. Tomasz Adamek: córka pięściarza to piękna dziewczyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tomasz Adamek: córka
facebook.com/TomaszAdamekGoral

Tomasz Adamek od 1996 roku ma żonę Dorotę.