Zaskoczenie to mało powiedziane. TVP zdecydowało, że trzecią edycję tanecznego show o nazwie Dance Dance Dance nie poprowadzi Tomasz Kammel. Popularny prezenter miał przyjemność prowadzić dwie pierwsze edycje programu, obok Barbary Kurdej-Szatan (pierwsza edycja) i Macademian Girl (druga edycja). Zastąpią go Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Tomasz Kammel w roli prowadzącego Dance Dance Dance spisywał się bezbłędnie, dlatego decyzja o braku angażu na trzecią edycję programu jest bardzo zaskakująca. TVP nie podało, co było powodem takiej decyzji. Sam zainteresowany także nie odniósł się do zaistniałych okoliczności.

Tomasz Kammel nie poprowadzi trzeciej edycji programu Dance Dance Dance

Dla widzów programu może być to naprawdę smutna informacja. Tomasz Kammel wraz z Macademian Girl tworzyli naprawdę zgrany duet prowadzących taneczne show, które przyciąga przed telewizory ogromną ilość telewidzów. Niestety w nadchodzącym sezonie nie będzie nam dane podziwiać dwójki charyzmatycznych prowadzących.

O ile brak angażu dla Macademian Girl nie może dziwić, to nie można tego powiedzieć o Kammelu. Popularna celebrytka jakiś czas temu zakończyła współpracę z TVP, a po jakimś czasie zdradziła kilka szczegółów swojej decyzji. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego dziennikarz został odsunięty z roli prowadzącego program Dance Dance Dance.

Nowymi prowadzącymi zostaną prezenterzy Pytania na śniadanie, czyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Jak część fanów tanecznego show Telewizji Polskiej niewątpliwie pamięta, duet ten miał przyjemność uczestniczyć w programie w zeszłym roku, ale w roli zawodników. Niestety odpadli już w drugim odcinku. Teraz nie ukrywają swojej ekscytacji możliwością poprowadzenia show.

Trudno opisać w kilku słowach radość, która nam w tym momencie towarzyszy! Niespełna rok temu sami stawialiśmy pierwsze kroki na parkiecie’najbardziej roztańczonego show w Polsce. Dziś to my mamy przyjemność poprowadzić ten okręt! – napisał Sikora na swoim Instagramie.

Dance Dance Dance trzecia edycja

Odkąd Dance Dance Dance trafił do ramówki TVP w 2019 roku, oglądalność stacji telewizyjnej znacznie wzrosła. Telewidzowie uwielbiają oglądać roztańczone gwiazdy, a w tym roku niewątpliwie po raz kolejny będą mieli na co popatrzeć.

Warto przypomnieć, że pierwszą edycję tanecznego show zwyciężyli Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska. Na drugim miejscu uplasowały się Patricia i Victoria Kazadi, a na trzecim Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski.

Z kolei drugą edycję zwyciężyli Pamela Stefanowicz oraz Mateusz Janusz. Drugi stopień podium zajął duet Anna Karczmarczyk i Tadeusz Łapka, a trzeci Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański.

Natomiast w tym roku ludzie będą mieli okazję kibicować takim gwiazdom jak: Damian Kordas, internetowa celebrytka Ola Nowak, uczestnicy Rolnik szuka żony Paweł Bodzianny i Marta Paszkin oraz Stanisław Karpiel – Bułecka. Czy po raz kolejny będziemy świadkami ogromnych emocji?

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Kammel
fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel nie poprowadzi trzeciej edycji programu Dance Dance Dance.

Zastąpią go Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl