Tomasz Kammel obchodzi dziś swoje kolejne urodziny. Aż ciężko uwierzyć, że prezenter telewizyjny oraz dziennikarz skończył 12 lipca 49 lat. Wielu potwierdzi, że zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. W tym wyjątkowym dniu życzymy mężczyźnie nieustającego pasma sukcesów, a także jak największej ilości powodów do radości, a Wy?

Tomasz Kammel, choć ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze, od zawsze ciągnęło go do dziennikarstwa, bowiem już będąc studentem, prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM. Wiedzieliście, że mężczyzna, który urodził się w 1971 roku, jest także scenarzystą i producentem?

tomasz kammel
instagram.com/tomaszkammel/

Tomasz Kammel obchodzi dziś swoje 49. urodziny.

Poprzedni artykułJolanta Kwaśniewska już oddała swój głos. Wszyscy patrzyli tylko na nią, klasa sama w sobie
Następny artykułSkandal przed lokalem wyborczym. Przewodniczący miał dopuścić się haniebnego czynu, na miejscu pojawiła się policja
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.