Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem swojej ukochanej i ich nowego członka rodziny. Jak widać, związek dziennikarza z tajemniczą kobietą wkroczył na wyższy poziom! W ich domu pojawił się nowy domownik o imieniu Gustaw, jak możemy wywnioskować z podpisów pod zdjęciem. Gustaw to nie kto inny, jak… uroczy jamnik, który zamieszkał wraz z dziennikarzem i jego partnerką. Internauci zakochali się w tym słodkim rudzielcu. 

Tomasz Kammel mimo prężnie rozwijającej się kariery, znajduje czas na domowe przyjemności i każdą chwilę stara się poświęcić najbliższym. Niedawno prezenter pochwalił się nowym członkiem rodziny, którego przygarnął wraz ze swoją partnerką Kasią. 

Tomasz Kammel powitał nowego członka rodziny

Tomasz Kammel to niezwykle utalentowany i charyzmatyczny dziennikarz. Już od najmłodszych lat świetnie radzi sobie w świecie mediów. Swoje pierwsze kroki stawiał w Muzycznym Radiu FM, gdzie prowadził audycje radiowe. Jego kariera rozwijała się bardzo dynamicznie, a każdy krok naprzód okazywał się kolejnym sukcesem. 

Jak widać, łut szczęścia nie opuszcza go także w życiu prywatnym. Tomasz Kammel jakiś czas temu podczas wywiadu dla magazynu Viva zdradził, że jego serce skradła tajemnicza Kasia. Niewiele wiemy o wybrance dziennikarza, jedynie tyle, że ma dwie córki, z którymi świetnie się dogaduje. Do tej szczęśliwej gromadki ostatnio dołączył Gustaw, rudy jamnik, który nie stroni od czułości. 

  1. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie Polaków. Właśnie spełnił się dla nas najczarniejszy scenariusz
  2. Gwiazda TVP w fatalnej sytuacji, potrzebna pomoc. Do akcji musiała wkroczyć Elżbieta Jaworowicz
  3. Agnieszka Chylińska próbowała ukryć prawdę przed mediami. Mąż artystki to jej największa tajemnica

Tomasz Kammel przygarnął małego jamnika 

Tomasz Kammel opublikował ostatnio zdjęcie małego jamnika, który smacznie spał sobie pod kołderką. Dziennikarz poinformował swoich obserwatorów, że w jego życiu pojawił się kolejny członek rodziny. Słodki psiak błyskawicznie skradł serca internautów. Nie sposób się oprzeć tym czarnym, błyszczącym oczkom!

Od kiedy Gustaw zamieszkał z Kammelem i jego partnerką, na oficjalnym profilu dziennikarza regularnie pojawiają się zdjęcia czworonoga. Dziennikarz żartobliwie narzeka, że jamnik nie daje im wytchnienia nawet na moment. 

Gdy ktoś ci wchodzi klinem w związek, czyli respektowanie praw zwierząt level hard – napisał żartobliwie prezenter, pod zdjęciem, które prezentuje wylegującego się jamnika między dziennikarzem, a jego ukochaną.  

Posiadanie zwierząt niestety wiąże się z pewnymi obowiązkami, a czasem z przymusowymi ugodami. Teraz dziennikarz będzie musiał zabiegać o względy partnerki jeszcze bardziej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tomasz kammel
TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem nowego członka rodziny. 

Tomasz kammel
instagram.com/tomaszkammel/?hl=pl

Dziennikarz przygarnął małego jamnika.

Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel/?hl=pl

Jak widać, słodki psiak nieustannie domaga się uwagi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilne: rząd ogłosił zniesienie obostrzeń. Znamy szczegóły, dużo się zmieni
  2. Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo
  3. Włodzimierz Press kończy dziś 81 lat. Czy był najprzystojniejszym aktorem w „Czterech Pancernych”?
  4. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili ,dlaczego warto rozmawiać z kotem
  5. Odnaleziono ciało zaginionego Polaka po kilku dniach. 100 metrów od miejsca wypadku
  6. Niepokojące dane podważają słuszność luzowania obostrzeń. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało komunikat

Źródło: jastrzabpost.pl, wikipedia.org 

Poprzedni artykułDomowe maseczki na wągry – jak zrobić ją w domu? Proste przepisy 
Następny artykułNagranie z pobitym synem Michała Wiśniewskiego trafiło do sieci. Gwiazdor zaapelował w ważnej sprawie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.