Po odejściu Marzeny Rogalskiej z Pytania na śniadanie w internecie trwa burza. Coraz więcej osób komentuje decyzję dziennikarki, ale także jej partnera z programu. Tomasz Kammel nadal pełni funkcję gospodarza w śniadaniówce TVP, co nie wszystkim się podoba.

W sobotę na instagramowym profilu prowadzącego PNŚ pojawiło się zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk, która niedawno ogłosiła, że weźmie udział w programie Telewizji Polskiej. Z powodu negatywnych komentarzy 33-latka usunęła wpis.

Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk

W sobotę Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z zawodniczką MMA. Wygląda na to, że jest zachwycony jej obecnością w Telewizji Polskiej

– Co w sercu to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziekuje za swietny czas! – czytamy pod fotografią.

Niestety, nie wszystkim spodobał się entuzjazm dziennikarza. Internauci wytknęli Kammelowi, że dość łatwo przyszło mu zakończenie przyjaźni z Rogalską i pozowanie do zdjęć z inną gwiazdą:

Jak Panu nie wstyd? Pokazał Pan tak naprawdę jakim jest Pan człowiekiem

Nowa przyjaciółka? Jest takie powiedzenie ,,Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”

Przypomnijmy, że Marzena Rogalska odeszła z TVP we wtorek, 16 lutego. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<.

Joanna Jędrzejczyk w TVP

Joanna Jędrzejczyk została jurorką w nowej edycji programu Dance Dance Dance, jednak jej wpis na ten temat szybko zniknął z sieci. Powodem była fala negatywnych komentarzy i obelg.

Ostatni post wzbudził masę kontrowersji. No opanujmy się. Nie wyzywajcie się na moich socialach, bo tego nie lubię. Widzę, że są skrajne decyzje, dlatego post został usunięty. Nie usunęłam go dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu. Spływa to po mnie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, ale miłość, życzliwość i wspólne zrozumienie – napisała.

Obok Jędrzejczyk w tanecznym show pojawią się także Ida Nowakowska i Agustin Egurrola. Przejście gwiazdora TVN do TVP również odbiło się w sieci szerokim echem.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z nową gwiazdą TVP.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Odejście Marzeny Rogalskiej wywołało ogromne emocje.

tomasz kammel
instagram.com/tomaszkammel

Niektórzy internauci oczekiwali od Tomasza Kammela innej decyzji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl