Tomasz Kammel przygotowuje się do odejścia z TVP? Prezenter właśnie poinformował o swoim nowym zajęciu. Okazuje się, że został twarzą… skarpet. Zaczyna się nowa wielką przygoda – napisał na Instagramie.

Nie jest tajemnicą, że ostatni czas nie jest łatwy dla Tomasza Kammela. Po odejściu Marzeny Rogalskiej wszyscy spodziewali się, że prezenter poprze swoją koleżankę, a gdy się tak nie stało, powstało wiele plotek o zakończeniu ich przyjaźni. Dziennikarzowi oberwało się też za słynne już słowa o cudzie życia, skierowane do Jacka Kurskiego.

Tomasz Kammel: nowy biznes

Czy dziennikarz ma dość i zamierza odejść z TVP? Tego nie wiadomo, a on sam nigdy nie dał odczuć, że źle czuje się pracując w Telewizji Polskiej. Pewne jest jednak, że Kammel rusza z nowym biznesem. 

Życie jest za krótkie, by nosić nudne skarpety!!! Dlatego powstały KAMMELOVE […]
Dlaczego je stworzyłem? Bo znam się na skarpetach. Bo od dawna marzyłem o własnej marce – napisał.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Fani są zachwyceni i już ruszyli z gratulacjami. Sam dziennikarz również wygląda na zachwyconego nowym zajęciem. 

Tak, faktycznie są świetne, nietuzinkowe i eleganckie mimo że kolorowe. Podobają mi się; Super. Świetny pomysł z tymi skarpetkami – czytamy w komentarzach.

Wirtualnemedia.pl skontaktowały się z Kammelem, by dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z firmą produkującą skarpetki, jednak ten nie chciał udzielić komentarza.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

 Kupicie skarpetki od Tomasza Kammela?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułGastronomia i turystyka. Znamy datę odmrożenia branż, przed chwilą wicepremier potwierdził
Następny artykułCiężka choroba Krawczyka była ukrywana przed światem. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz: ,,Nie chciał nikogo zasmucać”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.