Tomasz Kammel opublikował na swoim Instagramie nietypowe zdjęcie, na którym przebrany jest za postać ze znanej bajki. Wszystko wskazuje na to, że prezenter ma bardzo dobry pomysł na siebie. Co z pracą dla TVP?

Nie od dziś wiadomo, że Tomasz Kammel to doskonały i bardzo kreatywny dziennikarz, jednak mało kto wiedział, że stać go na tak wiele. Pod postem odezwały się ważne osoby.

Tomasz Kammel w nowej roli?

50-latek przyzwyczaił swoich fanów do występów w „Pytaniu na śniadanie” i innych programach Telewizji Polskiej, wobec tego bez wątpienia nie byliby usatysfakcjonowani faktem, że ich ulubieniec może opuścić szeregi państwówki. Właśnie takie podejrzenia pojawiły się po ostatnim z opublikowanych postów.

Zamieścił zdjęcie, na którym przebrany jest za… Pana Kleksa, pod którym dodał bardzo wymowny wpis, sugerujący jego pewne plany zawodowe.

Wczoraj pojawiła się informacja, że chcą kręcić nową wersję Akademii Pana Kleksa. Tak tylko mówię… – napisał Tomasz Kammel.

Ekranizację słynnej bajki Jana Brzechwy mają w planach zrealizować najbogatsza Polka, Dominika Kulczyk oraz promotor KSW i producent filmowy, Maciej Kawulski, który sam odezwał się w komentarzu, pisząc:

Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura – czytamy.

Uważacie, że dziennikarz ma szansę na sukces w branży filmowo/bajkowej?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl